На знімальну групу «Схем» напали під час зйомок на Київщині

На знімальну групу «Схем» напали під час зйомок на Київщині

Інцидент стався у приміщенні Чабанівської селищної ради. Чоловіки завдали травм оператору і зламали відеокамеру. Серед тих, хто перешкоджав зйомці, були двоє заступників Чабанівського селищного голови Олександра Киризлієва

Наталія Якушенко: Дуже страшно дивитися на санний спорт збоку. Їхати — простіше

Наталія Якушенко: Дуже страшно дивитися на санний спорт збоку. Їхати — простіше

Санний спорт в Україні ніяк не віднесеш до числа популярних видів. Особливо з огляду на те, що в нас немає жодної стандартної траси, а тренуватися можна лише на дерев’яному жолобі в Кременці (Тернопільська область) і на стартовій естакаді у Львові.

Попри ці негаразди, українки Лілія Лудан і Наталка Якушенко примудряються залишатися серед світової санної еліти, раз по раз підстрибуючи до призових місць на етапах Кубка світу. З кращою українською санницею ми зустрілися по завершенні сезону, коли киянка після мандрів по закордонних зборах і змаганнях повернулася на Батьківщину.

Золотий акорд

Золотий акорд

Після вдалого спринту, де Оксана Яковлєва фінішувала першою, а Ніна Карасевич третьою, наші біатлоністки забронювали собі непогані шанси й на гонку переслідування. За виконання медальних сподівань дівчата взялися одразу й дуже впевнено. От тільки помінялися місцями «завдяки» двом промахам Оксани, тим часом як Ніна відпрацювала влучно. Захопивши лідерство після першого вогневого рубежу, Карасевич не віддала його й до фінішу, а Яковлєва так само вперто тримала «срібну» позицію. Третьою добігла болгарка Павліна Філіпова, яка, незважаючи на сильний вітер, напрочуд вдало стріляла й піднялася аж із 38–го місця.

Навіщо силачам обережність

Навіщо силачам обережність

Домашній турнір обійшовся без участі прославленої й титулованої Ірини Мерлені. За кілька тижнів до змагань наша олімпійська чемпіонка травмувала коліно, тож за боротьбою спостерігала збоку. Перемога в найлегшій ваговій категорії — до 48 кг — дісталася все–таки українці Марії Стадник, проте захищає вона кольори азербайджанського прапору. Цікаво, що й тренується вона у Львові в одному залі з Мерлені.

П’ята колона до Пекіна

Наразі понад 175 українців з 21 виду спорту вже мають путівки до Пекіна. Очікується, що до початку Ігор «синьо–жовта» команда здобуде ще 40—50 ліцензій і буде представлена близько 220 спортсменами. Медальні шанси оцінюються скромно — лише 13 нагород, одна–дві з яких — найвищого ґатунку. Такі перспективи керівники спортивної галузі змалювали вчора на прес–конференції. Нагадаємо, на трьох попередніх літніх олімпіадах наші спортсмени незмінно піднімалися на п’єдестал по 23 рази.

Підперезалися по-різному

Головною подією боксерського вечора, який відбувся позавчора у столичному Палаці спорту, був поєдинок за титул інтерконтинентального чемпіона за версією WBA у вазі 79,3 кг В’ячеслав Узелков — Хуліо Домінгес.

Владикавказькі поразки

Владикавказькі поразки

На Кубок світу до Владикавказа — столиці Північної Осетії — приїхало шість найсильніших збірних світу: Куба, Узбекистан, США, Туреччина, Україна і, звісно, самі господарі — команда Росії. Зазначимо, що наші хлопці були «посіяні» під шостим номером — саме на такому місці вони фінішували на чемпіонаті світу–2007 у Баку.

«Браво» і «ах»!

«Браво» і «ах»!

Шведський Остерзунд українська збірна залишила з гарним настроєм, приємними спогадами й пригорщею медалей. Цьогорічний улов наших біатлоністів (точніше, біатлоністок) — найкращий за останні дев’ять років: дві «бронзи» і командне «срібло».

Оксана Хвостенко: Перед стартом тримала гвинтівку, наче вперше...

Оксана Хвостенко: Перед стартом тримала гвинтівку, наче вперше...

Як уже повідомляла «УМ», позавчора скарбничка збірної України поповнилася ще однією нагородою. «Автор» — знову Оксана Хвостенко. Минулого року чернігівка на світовій першості в Антерсельві подолала 15–кілометрову дистанцію десятою, і це тоді був найкращий результат наших дівчат. І цього разу Оксана — найкраща серед українок, але — з бронзовою медаллю!