Ловись, рибко

Психологи зараховують риболовлю до способів, що допомагають людині заспокоїтися, залишитись наодинці зі своїми думками і, таким чином, подолати депресію. Тож що необхідно мати рибалці–любителю, аби, крім позитивних емоцій, мати ще й добрий улов — спробує підказати сьогоднішній «Гаманець».

Дешева дороговизна

Дешева дороговизна

Сезонними розпродажами у фірмових магазинах сьогодні мало кого здивуєш. Для більшості це взагалі найкращий та довгоочікуваний час для оновлення свого гардеробу. А от якщо розпродаж не сезонний, а постійно діючий і брендову річ утричі дешевше можна придбати у будь–який час? Це — вже інша справа. В Україні дедалі більшу популярність набувають магазини так званого стокового одягу.

Пікнік на узбіччі з комфортом

Пікнік на узбіччі з комфортом

Ну от нарешті й настав час, коли можна вийти з друзями до лісу чи озера «на шашлики». Пікнік — це майже мистецтво. Слід майстерно вибрати не лише мальовничу місцевість, продуктовий кошик, а й «похідні» знаряддя. Які саме?

«Плавлений сирок» швейцарських «гуцулів»

«Плавлений сирок» швейцарських «гуцулів»

Фондю, цей істинно альпійський гість, приваблює українців, зокрема, простотою та швидкістю у приготуванні. Фондюшницю теж можна взяти з собою на пікнік.

Основними інгредієнтами фондю є сир та вино. А готується все це у спеціальному посуді (з жаростійкого скла, чавуну, кераміки, сталі), що закріплюється над спиртівкою. Необхідні набори для фондю можна знайти в господарчих магазинах чи торговельних центрах.

Піст — торжество духу

Піст — торжество духу

Великий піст — найважливіший і найдавніший з усіх багатоденних постів. Це своєрідна підготовка до найбільшого християнського свята — Святої Пасхи (Великодня).

Протягом сорока днів, що відводяться для цього, люди мають відмовитись не лише від їжі тваринного походження, а й від усіх спокус, розваг та веселощів.

Ісус Христос був розп’ятий на хресті за наші з вами гріхи і воскрес задля нашого спасіння. Саме тому день Його Воскресіння вважається чи не найважливішим днем у всій історії людства, до зустрічі якого люди мають готуватись з хвилюючими перед­чуттями та молитвою в серці.

Здорова вода

Здорова вода

У реальному світі не буває нічого ідеального. Але людина завжди прагне досконалості. Кожен із нас хоче пити чисту та здорову воду. Але мало хто розуміє, що ж насправді значить вислів «чиста вода» і чи можна мати її у домашніх умовах.

Життя на долоні

Життя на долоні

Життя — дивна річ. Воно ховається за тоненькими лініями на людських долонях, у рисах обличчя та в думках. І зовсім не дивно, що людина споконвіку намагається розгадати таємничі знаки і дізнатися про своє майбутнє.
У пошуках відповіді на запитання «Що?», «Де?», «Коли?» люди нерідко звертаються до тих, хто «читає» лінії рук. Та чи знають наївні «шукачі», до кого насправді вони йдуть і чи можна передбачити майбутнє по руках?
Згадки про хіромантію зустрічаються ще в текстах ранньої індійської культури. Тоді її вивчали браміни. У середні віки хіромантія стала досить популярною наукою чи не в усіх європейських столицях і була визнаною навіть університетськими вченими. У ХХ столітті розвиток технологій призвів до того, що людство почало відмовлятися від традицій та знань минулого, отож і хіромантія з серйозної науки перетворилася на забаву.

Шлюбні ігри з Котом

Шлюбні ігри з Котом

«Любов — над бурі зведений маяк, що кораблям шле промені надії...» — так писав свого часу про велике почуття Вільям Шекспір. І хто може з ним не погодитись? Проте в житті ж буває по–різному. І хтось ладен життя віддати за кохання, а хтось навіть соромиться зізнатись у своїх почуттях.
Але ж сьогодні — День святого Валентина!

Хресною ходою — з–під Оренбурга

Учора, у День трьох святих, до столичної Десятинної церкви Різдва пресвятої Богородиці хресною ходою було доставлено Державинську ікону Спасителя, що кровоточить. Ікона прибула до каплички, яку Московський патріархат встановив на фундаменті зруйнованої Батиєм Десятинної церкви, в супроводі її власниці — Антоніни Єфімової. Ця жінка — мешканка села Державино Бузулуцького району Оренбурзької області, що в Росії.

Оригінальне освідчення

Оригінальне освідчення

Серед історій Стародавнього світу існує легенда про те, як молодий християнський священик віддав своє життя заради кохання. Попри сувору заборону римського імператора Юлія Клавдія ІІ, пастор Валентин таємно вінчав усіх закоханих. За що 14 лютого 269 року й був страчений. Тільки через 227 років від дня смерті Валентина Папа Геласіус проголосив його святим, а з XIII століття вся Європа почала відзначати день Валентинової смерті як День покровителя усіх закоханих.