Чому помер Вітович

Учора в Києві, в церкві святого Миколи на Аскольдовій могилі, прощалися з Олегом Вітовичем — одним із творців УНСО. Поховають колишнього народного депутата України сьогодні — на Личаківському цвинтарі у Львові біля унсовців, загиблих на війні в Абхазії.

Нате гроші, яких немає

Відучора в Україні встановлено нову мінімальну заробітну плату — вона зросла з 545 гривень до 605. Перерахунок був запланований державним бюджетом на 2008 рік, і кошти на нього, запевняють у Міністерстві праці та соціальної політики України, передбачені.

Мені квиток до Жмеринки й рушничок

Мені квиток до Жмеринки й рушничок

Чергова порція нововведень чекає на пасажирів залізниці. Не встигли ми наїстися обіцяних борщів у швидкісних електричках, як будемо незабаром розраховуватися за постіль прямо біля каси. Саме такий метод «зведення рахунків» пропонує «Укрзалізниця» своїм клієнтам.

Каналізація - не для плавання

Каналізація - не для плавання

Маленький рівненчанин - п'ятирічний Богдан Іллюк - ще не зовсім, мабуть, усвідомлює, що став справжнім героєм - він урятував життя товаришу. Про цю історію майже випадково дізналися дорослі: Богдан разом з іншими дітьми бавився в одному із рівненських скверів, коли трирічний Сашко випадково впав у відчинений каналізаційний колодязь.

Ліфти - на штраф-майданчик!

Після справжнього «ліфтопаду» в Харкові, Кіровограді та Києві службовці, якi отримують зарплату за контроль таких речей, заворушилися. Одразу після випадку, що стався у будівлі Мінтрансу, коли вийшов iз ладу швидкісний дорогущий ліфт і постраждали люди, Держпромгірнагляд вирішив здійснити перевірку всіх швидкісних ліфтів.

Борщ і джакузі поставлять на рейки

Борщ і джакузі поставлять на рейки

«Укрзалізниця» для своїх пасажирів вводить принцип «усе включено». І відмовитися від цього сервісу не можна буде. У вартість квитка входитиме не тільки обіцяний обов'язковий продуктовий набір-доважок, а й постільний комплект. Харчування у поїздах «за обов'язковим протоколом», за словами генерального директора «Укрзалізниці» Василя Гладкіх, запровадять через кілька місяців, швидше за все, з 1 вересня.

«Санаторій» для нелегалів

Днями на ділянці Чопського прикордонного загону відкрився сучасний пункт для розміщення нелегалів - він розрахований на 46 осіб, у тому числі 12 жінок та дітей. Фактично це перший пункт змішаного типу європейського рівня. Адже площа на одного затриманого складає тут - по чотири метри квадратних, є душові кабіни, сучасна їдальня, дитяча кімната, обладнані туалети тощо.

Кому - пологи, а кому - «теракт»

У вівторок уночі івано-франківським правоохоронцям знову було не до сну: невідомий чоловік повідомив по телефону про замінування пологового будинку, що в самісінькому центрі міста. Шукати закладений вибуховий пристрій у пологовому будинку виїхали працівники міліції, вибухотехнічний підрозділ, рятувальники, кінологи з собаками, оперативники з СБУ.

Дозвольте у вас пожити...

Проблеми державних дітей-сиріт після закінчення школи та випуску з інтернату тільки починаються - такі юнаки та дівчата зовсім не підготовлені до дорослого життя, не мають елементарних побутових умов для існування. Аби хоч якось пом'якшити перехід соціально незахищених дітей у «вільне плавання», в Україні починають створювати соціальні гуртожитки.

Закашляв? У кайданки!

В Україні епідеміологічна ситуація складна. Це визнають і найвищі керівники держави. За словами заступника головного державного санітарного лікаря України Сергія Бережного, туберкульоз є на сьогодні найнебезпечнішою для українців інфекційною хворобою. За останнє десятиліття рівень захворюваності зріс удвічі, а смертність від нього — втричі. Як повідомляє «Кореспондент», щороку в Україні лікарі виявляють близько 35 тисяч хворих на туберкульоз.