Номер 112 за 24.06.2007
ПОШУК
Розширений пошук
Республіка Крим  Херсонська  Запорізька  Донецька Луганська Дніпропетровська Харківська Миколаївська Одеська Кіровоградська   Полтавська Сумська Черкаська Чернігівська Київська   Вінницька Житомирська   Рівненська Хмельницька   Тернопільська Чернівецька Івано-Франківська Львівська Волинська Закарпатська
МЕНЮ
Архів
Про “УМ”
Реклама в “УМ"
Передплата на “УМ”
Контактна інформація
Архів опитувань
Карта сайту
РОЗСИЛКА
Підписатися
Відписатися
ОПИТУВАННЯ
  Чи вже визначилися ви з тим, за яку політичну силу (чи її представника в мажоритарному окрузі) голосуватимете на парламентських виборах у жовтні 2012 року?
так
ні
точно не піду на вибори
     

Йосип Вінський: Мене самого дивує поведінка Мороза
Заступник начштабу Блоку Юлії Тимошенко дає оцінку своєму колишньому партійному шефу і розповідає про готовність БЮТ до дострокових виборів
Володимир СЕМКІВ   

Зовсім скоро виповниться рік, як соціалісти «кинули» своїх «помаранчевих» колег і «зачали» коаліцію іншого формату — біло-блакитно-червоного. Після того Олександр Мороз дістав омріяну посаду спікера парламенту. Зате втратив свого соратника, секретаря політради СПУ, якого називали «правою рукою» Мороза — Йосипа Вінського.
Однак цей «орговик» просидів у політичних холостяках недовго. Спершу він підписав із Тимошенко угоду про створення парламентської опозиції, потім увійшов до партії «Батьківщина» і став одним із її лідерів. Вінський каже, що обрав цю силу не випадково, бо вона теж має лівоцентристське спрямування. Йосип Вікентійович ввійде до першої п'ятірки списку БЮТ. Утім, на запитання «УМ» про те, наскільки легко дався йому етап акліматизації при переході зі Соцпартії в БЮТ, відповідає: «Він досі триває».


РОЗДIЛИ
Політінформація
ІнФорУМ
Політика великим планом
Світ
Селяни і Ко
Тема
Минуле і думи
Культура
Спорт
Калейдоскоп
ПОГОДА
Погода в Києві і по всій Україні.
КУРСИ ВАЛЮТ

НБУ

ГОРОСКОП
НОВИНИ САЙТУ
Реклама (06.09.10)
 



Разрешение на работу для иностранцев