ПРО і прокляття

ПРО і прокляття

60 км на захід від Праги, в гористій лісовій місцевості, куди жителі столиці зі своїх панельних будинків часто виїжджають на уїк-енд, лежить селище Їнце. Саме воно подарувало назву одному з найбільших чеських військових полігонів, який простягнувся звідси на 40 кілометрів углиб місцевості, яка є недоступною для туристів та позначена на мапі сірою плямою. У західній частині полігону Їнце (інша назва — Брди), між містечками Пржібрам та Рокицани, планується розмістити протиракетний радар США. Зараз це тема №1 для постійних відвідувачів пивних корчм у десятках навколишніх сіл та містечок — саме їм жити поруч із частинкою американської ПРО.

Така не заіржавіє

Така не заіржавіє

Маргарет Тетчер, яка керувала урядом Великої Британії з 1979 по 1990 роки, побачила пам'ятник собі за життя, причому не на «батьківщині героя», а на колишньому робочому місці, тобто одному з робочих місць — у вестибюлі Палати громад, нижньої палати парламенту, де часто виступала «залізна леді».
Позавчора 82-річна баронеса Тетчер побувала на відкритті скульптури. Не зрадивши славетному англійському гумору, вона зазначила, що воліла б бачити себе не у бронзі, а в залізі. «Однак бронза теж не заіржавіє», — відзначила «залізна леді».

Сумщина хоче продатися

Сумщина хоче продатися

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Пзавчора в залі президент-готелю «Київський» Сумщина презентувала представникам дипломатичних місій іноземних держав, акредитованих в Україні, інвестиційну картину області. На власне презентацію, як повiдомив потому журналістам голова ОДА Павло Качур, було витрачено 41 тисячу гривень. Гроші незначні, однак навіть цю «копійчину» пан Качур видер із бюджету області. Вочевидь, керівництво Сумщини сподівається, що ці витрати виправдають подальші інвестиції в... приватні підприємства, винятково які й стали фаворитами згаданої презентації.

А через дев'ять місяців народилася криза

А через дев'ять місяців народилася криза

Лівоцентристський уряд Італії протримався при владі лише дев'ять місяців. Від початку лівій коаліції, яка перемогла на минулорічних парламентських виборах, не пророкували довгого життя, оскільки занадто вже строкатою вона була. Криза виникла після того, як коаліція позавчора програла голосування в вищій палаті парламенту — Сенаті — з питання стратегічного плану закордонної політики уряду, який виклав міністр закордонних справ Массімо Д'Алема.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики