Президентська порада «п'ятій колоні»

Президентська порада «п'ятій колоні»

У середу ввечері Президент Віктор Ющенко сказав у інтерв'ю «УМ»: «Завтра я їду в Крим і хочу сказати кримчанам: не давайте, щоб вас використовували в ролі «п'ятої колони». Не дозволяйте, щоб Крим був іще однією точкою, якою намагаються спекулювати. Давайте говорити, що це — невід'ємна частина України, яка поважає її мову і символіку, але де добре живеться кожній людині, незалежно від того, який етнос вона представляє».

Самодержавством повіяло

Самодержавством повіяло

Такої кількості міліціонерів у одному місці, як позавчора, харків'яни не бачили ще жодного разу. Люди у формі перекрили один із виходів на станції метро «Радянська», кількома шеренгами оточили будинок міськради, влаштували суворий контроль на вході до мерії і заповнили собою кожен куток самого приміщення. Навіть журналісти у прес-службі працювали під пильним наглядом суворих хлопців. Для політичних партій та громадських організацій, що прийшли поборотися з новими комунальними тарифами або, навпаки, захистити їх, — свій варіант безпеки. Різнопрапорні колони правоохоронці розділили на три частини. В одному секторі — БЮТ та НСНУ, в другому переважно ПРП, ПППР, УНП, у третьому — Партія регіонів. Мерію обрамлювали також два кордони з металічних щитів у вигляді подвійної загорожі.

«Бульба» — як мюзикл

«Бульба» — як мюзикл

Слідкувати за тим, як сьогодні складається історія Тараса Бульби у кіно — захоплююче заняття саме по собі. Бо й самих історій, власне, кілька. З одного боку — режисер Володимир Бортко ударними темпами знімає сцену за сценою зі свого майбутнього фільму, міняючи дислокацію ледь не щотижня та знімаючи масові сцени на кількасот людей. З іншого — режисер Віктор Гресь вже наче підійшов до того дня, коли можна вигукнути заповітне «Мотор»: в ролі Тараса Бульби він бачить російського актора Олексія Петренка.

Тільки вертольотом можна долетіти

Тільки вертольотом можна долетіти

У середу на Кременчуцькому водосховищі йшла масштабна рятувальна операція. Причому відразу на правому та лівому берегах. «Спочатку ми одержали інформацію, що на водосховищі навпроти села Леськи Черкаського району шквальним вітром відірвало крижину з трьома рибалками на «борту» і несе від берега. Коли прибули наші рятувальники, стихія вже прибила крижину до берега, а любителі риби самотужки зійшли на сушу», — розповідає «Україні молодій» помічник начальника Головного управління МНС у Черкаській області Костянтин Проценко.

Пісня, яку треба доспівати разом

Пісня, яку треба доспівати разом

Наша газета вже повідомляла про ініційований громадським комітетом з увічнення пам'яті видатної співачки Раїси Кириченко збір коштів на спорудеження у Полтаві пам'ятника берегині української пісні. У минулому році на рахунок благодійного фонду «Чураївна» надійшло понад 17 тисяч гривень. «Ми однаково вдячні й відомим у регіоні фірмам, підприємцям, які перераховували по кілька тисяч гривень, і приватним особам, котрі поповнювали спільну скарбничку своїми кількома десятками гривень, — зазначив у розмові з кореспондентом «УМ» один із фундаторів громадського комітету, генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії «Лтава» Микола Ляпаненко. — Та особливо хотілося б відзначити колектив викладачів і студентів Полтавського державного педагогічного уіверситету імені Короленка. Щоб пошанувати пам'ять найвидатніших земляків, у цьому навчальному закладі вже не вперше, образно кажучи, пускають шапку по колу. Кілька років тому саме в такий спосіб тут зібрали кошти на спорудження пам'ятника Василю Симоненку в його рідному селі на Лубенщині».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Шрами прикрашають чоловіків

Шрами прикрашають чоловіків

Напередодні Дня захисника Вітчизни журналістiв запросили в «закулісся» окремого Новоросійсько-Київського полку Президента України. Це єдина з військових частин Міністерства оборони, функції якої вимагають як військових умінь, так і мистецьких. Певною мірою солдати, котрі проходять службу саме тут, можуть зарахувати себе й до когорти артистів. Вишколені військові «танці» зі зброєю в руках їм доводиться демонструвати не тільки в присутності перших осіб держави, а й для мільйонів пар очей українців під час різноманітних урочистих державних заходів.

Чоловіче 8 Березня

Чоловіче 8 Березня

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Вшанування 23 лютого дісталося нам у спадок від Радянського Союзу, а потім, удруге, — в спадок від Леоніда Кучми. Наприкінці свого першого президентського терміну він, повторюючи приклад російського колеги Бориса Єльцина, «узаконив» свято радянської армії під новою назвою (такою ж, як і в Росії) — День захисника Вітчизни.

Всі статті рубрики