Останні акценти року

У четвер стали відомі останні п'ять із 24 команд, що подолали груповий етап другого за рангом клубного турніру Європи. Примітно, що всі британські команди — три з Англії й одна з Шотландії — завершили цю стадію на перших місцях у своїх групах.

Через Францію до володаря Кубка?

Учора в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування весняних раундів обох єврокубкових турнірів. Єдиному представнику України на цій стадії — донецькому «Шахтарю» — в 1/16 фіналу Кубка УЄФА в суперники дістався французький клуб «Нансі» — переможець Кубка ліги 2006 року. У минулому чемпіонаті своєї країни команда посіла 12-те місце, а зараз іде сьомою. Тож цей суперник для чемпіона України, схоже, має бути «прохідним». Цікаво, що свого часу кольори команди з Лотарингії захищав наш Олександр Заваров, тут же в 2003 році він тренував молодіжний склад «Нансі».

Для «золотої рибки» придбають «акваріум»

Член збірної команди України з плавання 18-річна Анна Хлістунова, яка нещодавно здобула чергову перемогу на чемпіонаті Європи у Фінляндії, наступного року, вочевидь, матиме у Рівному власну однокімнатну квартиру. З пропозицією забезпечити Анну житлом до міської влади звернулося Міністерство в справах сім'ї, молоді та спорту України. На черговому засіданні рівненського міськвиконкому всі його члени проголосували за виділення у наступному році з місцевого бюджету коштів для придбання чемпіонці житла на вторинному ринку.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44