Падають «серпи», падають «ядинi»

Падають «серпи», падають «ядинi»

Київ не любить голосувати за владу. Це яскраво підтвердили минулорічні президентські вибори та Помаранчева революція, коли столиця стіною стала на захист свого кандидата — опозиціонера Віктора Ющенка. У 2002 році Київ теж не підтримував керівне чиновництво. Блок «За єдину Україну!» на чолі з Володимиром Литвином набрав усього 3,97% голосів (це навіть менше, ніж тогочасний прохідний бар'єр — 4%). Лідером же на попередніх виборах стала «Наша Україна» Ющенка: за неї у Києві проголосувало 28,05% виборців.

«Дзеркало Центральної України» у виборчому інтер'єрі

«Дзеркало Центральної України» у виборчому інтер'єрі

Не лише у пересічного подолянина, який зазвичай оцінює загальну політичну ситуацію «на око», а й, думаю, у багатьох людей, котрі займаються політикою професійно, результати нового масштабного соціологічного дослідження викличуть, як мінімум, дві протилежні реакції. З одного боку, воно підтверджує здогади і дозволяє не одній особі впевнено вимовити: «Я так і знав», з іншого — дивує, бо засвідчує досить несподівані тенденції.

Перший зуб

Перший зуб

Що там казати, нинішня виборча кампанія на Донбасі розпочалася із веселої прелюдії – тобто зі сміху, яким тут супроводжувалося знайомство зi списками кандидатів у народні депутати від політичних партій. Однак далі стало вже зовсім не до втіхи, бо наступні події таки засвідчили справжній початок виборів, зведення про які в області часто-густо майже нічим не відрізняються від кримінальної хроніки. Отже, у Слов'янську ввечері невідомі побили керівника виконкому міської організації партії «Народний cоюз «Наша Україна» Леоніда Ситенка.Двоє нападників, дочекавшись потерпілого у під'їзді будинку, збили його з ніг і продовжували лупцювати руками й ногами. При цьому розбили окуляри та вибили зуб. А потім вирвали з рук кейс і зникли з місця пригоди.

Що собі дозволяє партія Литвина — «сила Народна»?

Що собі дозволяє партія Литвина — «сила Народна»?

Нову, «помаранчеву», владу в П'ятихатському районі чекали неабияк. Короткочасний голова Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Єхануров у тому міг пересвідчитися, як кажуть, на власні очі. Ледь стало відомо, що він рекомендує Президентові на посаду керівника райдержадміністрації «стару гвардію» — відразу піднялася на ноги громадськість, на початку травня було зібрано підписи невдоволених мешканців району під колективним зверненням, яке направили на ім'я глави держави, Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко і самого Єханурова. Проте все вийшло за принципом «А Васько слухає та їсть». Того місяця Президент призначив на посаду голови П'ятихатської райдержадміністрації Олександра Жарова, який віддавна працював у структурах місцевої влади, а до останнього часу був першим заступником районного голови.

Всі статті рубрики