У Китаї гусака зарахували у студенти морського університету

15.08.2018

Жителька Шанхая написала листа в місцевий морський університет, мовляв, вона — хазяйка гусака, але утримувати його більше не може, тож просить, аби керівництво вишу взяло його під свою опіку.
 
Ну там, нехай пасеться собі на їхній території, гуляє по газонах — ніби так і треба. Яким же було її здивування, коли вона мало того, що отримала відповідь, а й, уявіть собі, дізналася, що її пернатого друга, якого звуть Гугу, зараховано до Шанхайського морського університету під опіку.
 
Повний шок у китаянки викликало доповнення до офіційної відповіді: Гугу зараховано як «особливого студента»!
 
Зарахування гусака в студенти в лічені години набрало більше 10 тис. лайків і майже стільки ж репостів у китайському аналогу «Твіттера» — мережі Weibo.
 
І це не дивно, адже Шанхайський морський університет відомий тим, що на його території вже проживає кілька таких птахів, у них навіть є своя «хатинка» і водойми на території кампусу, де вони можуть плавати.
 
Тож Гугу точно не буде сумно на «навчанні» в університеті. «Ласкаво просимо додому!» — написали місцеві студенти на власній сторінці університетських пташок у Weibo, де повідомляють новини про їхнє життя. 

 • ПРИКОЛИ про політиків

  — Сусіде, як ви тільки все це терпите? Ваша дружина весь день лається, б’є посуд, кричить на собаку!
  — Це що! Набагато гірше, якщо вона в чудовому настрої і починає співати. >>

 • ПРИКОЛИ про холостяків

  У результаті вибуху на лікеро-горілчаному заводі все живе в радіусі трьох кiлометрiв вимагає продовження банкету. >>

 • ПРИКОЛИ про фотомоделей

  Є чотири види лікарів: одні нічого не вміють, зате все знають — це терапевти; другі нічого не знають, зате все вміють — це хірурги; психіатри нічого не знають і не вміють. А є лікарі, які все знають і все вміють, але люди потрапляють до них занадто пізно. >>

 • ПРИКОЛИ про шоколад

  — Досить дурницями займатися, треба гроші заробляти, — пробурмотів чарівник, розфарбовуючи свою чарівну паличку в чорно-білі смужки. >>