У Китаї гусака зарахували у студенти морського університету

15.08.2018

Жителька Шанхая написала листа в місцевий морський університет, мовляв, вона — хазяйка гусака, але утримувати його більше не може, тож просить, аби керівництво вишу взяло його під свою опіку.
 
Ну там, нехай пасеться собі на їхній території, гуляє по газонах — ніби так і треба. Яким же було її здивування, коли вона мало того, що отримала відповідь, а й, уявіть собі, дізналася, що її пернатого друга, якого звуть Гугу, зараховано до Шанхайського морського університету під опіку.
 
Повний шок у китаянки викликало доповнення до офіційної відповіді: Гугу зараховано як «особливого студента»!
 
Зарахування гусака в студенти в лічені години набрало більше 10 тис. лайків і майже стільки ж репостів у китайському аналогу «Твіттера» — мережі Weibo.
 
І це не дивно, адже Шанхайський морський університет відомий тим, що на його території вже проживає кілька таких птахів, у них навіть є своя «хатинка» і водойми на території кампусу, де вони можуть плавати.
 
Тож Гугу точно не буде сумно на «навчанні» в університеті. «Ласкаво просимо додому!» — написали місцеві студенти на власній сторінці університетських пташок у Weibo, де повідомляють новини про їхнє життя. 

 • ПРИКОЛИ про бізнесменів

  Старенький хворий Сьома після інфаркту запитує лікаря:
  — Лiкарю, чи можу я вже почати бігати за жінками?
  — Бігати — ні за що! Волочитися — будь ласка. >>

 • ПРИКОЛИ про суддів

  От уже ці батьківські збори — вхід безплатний, вихід — від тисячі до трьох тисяч гривень. >>

 • ПРИКОЛИ про одеситів

  — У магазині чоловiк стоїть перед хлібним відділом, читає: «Хліб «Бородинський» і думає: «Це які ж запаси борошна зробили в 1812 році?» >>

 • ПРИКОЛИ про дітей

  Молодий хлопець робить звуко­ізоляцію стін. Поруч стоїть його дід.
  Хлопець:
  — Цікаво, п’ять сантиметрів вати вистачить? Напевно ні. Сусід занадто галасливий. Доведеться робити 10 або 15. Дідусю, а ти раніше як звукоізоляцію робив?
  — Писав листи у НКВС. >>