В Італії чоловік попросився назад до тюрми через спеку вдома

31.07.2018

Коли в різних кінцях планети земляни потерпають від злив, торнадо, граду і потопів, у Італії стався кумедний випадок: 29-річний громадянин Молдови Віктор Сирбу посеред ночі прийшов до в’язниці та попросив адміністрацію повернути його туди через спеку вдома! Це нагадало старий фільм «Хочу в тюрму», який, мабуть, бачив і наш герой.
 
Місцева преса зазначає, що пан Сирбу прийшов у відділок не просто так собі. Насправді, за крадіжку його посадили під домашній арешт із дозволом виходити на вулицю (у нас такими привілеями у правоохоронців користуються хіба що впливові люди, спіймані на гарячому, та й то за великі гроші).
 
Але спекотна погода в Італії змусила домашнього арештанта просити «захисту» від спеки у правоохоронців. «Будь ласка, впустіть: мені дуже спекотно вдома», — заявив Віктор, подзвонивши близько 3-ї години ночі у двері тюрми.
 
Адміністрація пенітенціарного закладу вдовольнила прохання стражденного, хоча в щирості прохання засумнівалася. Мабуть, домашньому арештанту допекла не так спека, як його партнерка, з якою він проживав у тій квартирі й через конфлікт із якою дременув... аж у тюрму. 

 • ПРИКОЛИ про суддів

  От уже ці батьківські збори — вхід безплатний, вихід — від тисячі до трьох тисяч гривень. >>

 • ПРИКОЛИ про одеситів

  — У магазині чоловiк стоїть перед хлібним відділом, читає: «Хліб «Бородинський» і думає: «Це які ж запаси борошна зробили в 1812 році?» >>

 • ПРИКОЛИ про дітей

  Молодий хлопець робить звуко­ізоляцію стін. Поруч стоїть його дід.
  Хлопець:
  — Цікаво, п’ять сантиметрів вати вистачить? Напевно ні. Сусід занадто галасливий. Доведеться робити 10 або 15. Дідусю, а ти раніше як звукоізоляцію робив?
  — Писав листи у НКВС. >>

 • ПРИКОЛИ про психіатрів

  Акція в поліклініці: пройдiть без бахiл й отримаєте від прибиральниці направлення до стоматолога без черги. >>