На шоу «Америка має талант» жінка заспівала дуетом з ретривером

17.07.2018

Чого тільки не трапляється на різних шоу, яких-но диваків не доводилося бачити їхнім суддям, але такого...
 
На шоу «Америка має талант» завітала пані Пем зі своїм ретривером Оскаром (ім’я у пса, нічого не скажеш, відповідає устремлінням його господині). Яким же було здивування усіх присутніх, коли пані запевнила, що її вихованець має талант співака!
 
Суддям не залишалося нічого іншого, як вислухати цей дивний дует. І що ви думаєте? Собака справді підспівував, точніше підвивав, своїй хазяйці, яка акомпанувала йому на фортепіано.
 
Вердикт був одноголосним — Оскар проходить у наступний тур конкурсу. А от пані Пем судді порадили попрацювати над технікою виконання, оскільки піаністка з неї гірша, аніж з Оскара — співак. 

 • ПРИКОЛИ про політиків

  — Сусіде, як ви тільки все це терпите? Ваша дружина весь день лається, б’є посуд, кричить на собаку!
  — Це що! Набагато гірше, якщо вона в чудовому настрої і починає співати. >>

 • ПРИКОЛИ про холостяків

  У результаті вибуху на лікеро-горілчаному заводі все живе в радіусі трьох кiлометрiв вимагає продовження банкету. >>

 • ПРИКОЛИ про фотомоделей

  Є чотири види лікарів: одні нічого не вміють, зате все знають — це терапевти; другі нічого не знають, зате все вміють — це хірурги; психіатри нічого не знають і не вміють. А є лікарі, які все знають і все вміють, але люди потрапляють до них занадто пізно. >>

 • ПРИКОЛИ про шоколад

  — Досить дурницями займатися, треба гроші заробляти, — пробурмотів чарівник, розфарбовуючи свою чарівну паличку в чорно-білі смужки. >>