У Британії вражений смаком курки відвідувач ресторану захотів з нею одружитися

25.04.2018

Власник британського ресторану «Шафран» у Нортгемптоні шукає клієнта, якому настільки сподобалася курка, що він заявив про готовність одружитися з нею.
 
Про це повідомляє The Mirror. Так, на гастрономічному сайті Just Eat чоловік на ім’я Люк залишив відгук: «Якби я міг одружитися з цією куркою з карі й манго, то зробив би це без роздумів».
 
Коли власник закладу Наз Іслам побачив цей пост, то оголосив, що ресторан покриє всі витрати та організує весілля на найвищому рівні, якщо Люк справді готовий на цей крок.
 
І навіть упродовж року після весілля ресторан готовий безплатно забезпечувати «молодят» обідами. Бо бажання клієнта — закон. 
 
За словами власника закладу, курятина з карі й манго є улюбленою стравою гостей у його ресторані. Але хвалять цю страву аж так оригінально — вперше. 

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • ПРИКОЛИ про політиків

  — Сусіде, як ви тільки все це терпите? Ваша дружина весь день лається, б’є посуд, кричить на собаку!
  — Це що! Набагато гірше, якщо вона в чудовому настрої і починає співати. >>

 • ПРИКОЛИ про холостяків

  У результаті вибуху на лікеро-горілчаному заводі все живе в радіусі трьох кiлометрiв вимагає продовження банкету. >>

 • ПРИКОЛИ про фотомоделей

  Є чотири види лікарів: одні нічого не вміють, зате все знають — це терапевти; другі нічого не знають, зате все вміють — це хірурги; психіатри нічого не знають і не вміють. А є лікарі, які все знають і все вміють, але люди потрапляють до них занадто пізно. >>