У Британії вражений смаком курки відвідувач ресторану захотів з нею одружитися

25.04.2018

Власник британського ресторану «Шафран» у Нортгемптоні шукає клієнта, якому настільки сподобалася курка, що він заявив про готовність одружитися з нею.
 
Про це повідомляє The Mirror. Так, на гастрономічному сайті Just Eat чоловік на ім’я Люк залишив відгук: «Якби я міг одружитися з цією куркою з карі й манго, то зробив би це без роздумів».
 
Коли власник закладу Наз Іслам побачив цей пост, то оголосив, що ресторан покриє всі витрати та організує весілля на найвищому рівні, якщо Люк справді готовий на цей крок.
 
І навіть упродовж року після весілля ресторан готовий безплатно забезпечувати «молодят» обідами. Бо бажання клієнта — закон. 
 
За словами власника закладу, курятина з карі й манго є улюбленою стравою гостей у його ресторані. Але хвалять цю страву аж так оригінально — вперше. 

 • ПРИКОЛИ про бізнесменів

  Старенький хворий Сьома після інфаркту запитує лікаря:
  — Лiкарю, чи можу я вже почати бігати за жінками?
  — Бігати — ні за що! Волочитися — будь ласка. >>

 • ПРИКОЛИ про суддів

  От уже ці батьківські збори — вхід безплатний, вихід — від тисячі до трьох тисяч гривень. >>

 • ПРИКОЛИ про одеситів

  — У магазині чоловiк стоїть перед хлібним відділом, читає: «Хліб «Бородинський» і думає: «Це які ж запаси борошна зробили в 1812 році?» >>

 • ПРИКОЛИ про дітей

  Молодий хлопець робить звуко­ізоляцію стін. Поруч стоїть його дід.
  Хлопець:
  — Цікаво, п’ять сантиметрів вати вистачить? Напевно ні. Сусід занадто галасливий. Доведеться робити 10 або 15. Дідусю, а ти раніше як звукоізоляцію робив?
  — Писав листи у НКВС. >>