Три «П»

07.03.2018

Електронними деклараціями державні посадовці продемонстрували всьому світу наявність в Україні «епідемії» корупції — чуми, центр-джерело якої  — у законодавчому органі, тобто Верховній Раді.
 
Тому ми, майданівці, пропонуємо боротьбу з епідемією корупції в Україні терміново почати з парламенту, використавши для цього механізм боротьби зі свинячою чумою.
 
Свиняча чума — дуже небезпечна і заразна хвороба тварин. Коли у свинарнику захворіє нею бодай одна свиня, то через дуже короткий час від неї заразяться всі тварини у цьому свинарнику.
 
Якщо ж терміново не вжити заходів, то свиняча чума різними шляхами може передатись і до інших зооферм. А це вже — епідемія!
 
То чому ж в Україні немає епідемії цієї зарази? За це потрібно дякувати сумлінним господарям ферм та ветеринарам, які завжди напоготові до боротьби з цією небезпечною хворобою.
 
У свинарнику здійснюють дезінфекцію, і тільки після цього запускають туди нових, без хвороб, молодих тварин.
 
На державні владні посади необхідно вибирати та призначати через відкриті і прозорі конкурси патріотів-українців, які відповідають вимогам трьох П:
 
— Патріотизм. Кандидат — проукраїнський патріот;
— Професіонал. Кандидат має відповідний досвід роботи за спеціальністю, яку отримав у виші;
— Порядність. Кандидат, який завжди чинить свідомо з урахуванням вимог суспільної моралі. 
 
Григорій ТИШКУНЬ
Київ

  • Прокинься, моя Україно

    Наші люди ніби сплять якимось дивним сном: влада знущається над нами, а ми тільки обурюємося вдома. Ви ж можете об’єднатись і вийти на протест за свої права. Чи вас це все ще не дістало, чи ще потерпите? >>

  • Бо ти на землі — українець

    Зрештою, йдеться сьогодні про виживання: чи зможемо ми, українці, нащадки славного козацького роду, розвіяти сумніви великого Тараса щодо функціонування й утвердження його слова, яке він сіяв, в Українській державі: >>

  • Співдружність християнства і язичництва,

    «Візьми і зроби!..» — який правильний месидж і водночас малоефективний в українських реаліях, оскільки в масі нашого суспільства немає відповідних традицій — вони втрачені в радянські часи. >>