Ляшко вимагає збільшити квоти на безмитний продаж української продукції до ЄС

16.01.2018
Ляшко вимагає збільшити квоти на безмитний продаж української продукції до ЄС

Олег Ляшко хоче, щоб українці пили справжнє молоко, а не імпортну «бодягу».

Лідер Радикальної партії обурений тим, що лише за перші десять днів 2018 року Україна повністю вичерпала квоту на безмитні поставки до Євросоюзу меду, виноградного та яблучного соків.
 
«В обмін на ці мізерні квоти з нового року повністю припиниться закупівля молока у селян. Це вже призвело до катастрофічного падіння ціни на молоко — з 5 до 2 гривень за літр і через це — загроза масового вирізання корів. У підсумку, українці споживатимуть «розбодяжену» імпортну «молочку», а наші селяни та їхні діти залишаться і без того мізерних доходів», — наголосив Ляшко.
 
Політик зазначив, що відстрочка обмеження закупівлі молочної продукції у селян, про яку днями оголосив уряд, не вирішить проблем фермерів. Команда Радикальної партії пропонує альтернативу такій антиукраїнській політиці влади.
 
«Заробляти мають українці, а не наші закордонні конкуренти; податки українців мають працювати на вітчизняну економіку, а не бути інвестиціями в зарубіжну; корова, теля і порося мають бути в кожному сільському дворі, де живе понад 13 мільйонів українців», — зазначив народний депутат.
 
Крім перегляду угоди з Євросоюзом, Олег Ляшко вимагає від влади освоювати нові ринки збуту, радикально знизити процентні ставки по кредитах для розвитку вітчизняних виробників, провести масштабну модернізацію виробничих фондів та енергомодернізацію для зниження собівартості вітчизняної продукції і підвищення її конкурентоздатності.
 
«Така нова економічна політика — «Купуй українське, плати українцям!» — забезпечить українців роботою і достойною зарплатою, відновить нашу економіку, і відпаде потреба набиратися боргів. Жебраків ніхто не любить і не поважає, тому треба бути сильними!» — підсумував Ляшко.