На Тернопіллі чоловік викрав трактор, щоб розчистити дороги від снігу

13.12.2017

От дарма дехто нарікає на горілку! Вона лише допомагає людині розкритися. І якщо людина щира і відкрита, то ніяка горілка її не зіпсує.
 
У цьому переконалися жителі села Великі Дедеркали на Тернопільщині. Один із місцевих чоловіків, будучи напідпитку, вирішив допомогти односельцям боротися зі снігом на дорогах, якого в ту ніч намело добряче.
 
А для цього заліз у гараж місцевого комунального підприємства і викрав звідти трактор. Як значилося пізніше в поліцейському протоколі, «перед крадіжкою чоловік випив.
 
«Під мухою» вирішив зробити добро односельцям — розчистити дороги від снігу. Прийшов до гаража комунального господарства, забрав звідти трактор — і гайда вулицями.
 
Там його і застали правоохоронці».
 
Як з’ясувалося, чоловік раніше працював комунальником. Загалом його характеризували як непогану людину, от тільки в пляшку любить зазирати. А з іншого боку — він же ж для всіх старався. Хоч і «під мухою». 

 • ПРИКОЛИ про парафіян

  Святкує 70-річний ювілей адмірал у відставці. Його жінка водить гостей по дому, показує обстановку, картини. Бiля однієї великої фотографії в золотій рамцi зупиняється і каже:
  — А це лінкор «Небраска», яким я 20 років командувала через свого чоловiка. >>

 • ПРИКОЛИ про підприємців

  — Слухайте, — говорить шеф співробітнику, — ви кажете, що у вас є п’ятирічний стаж роботи, а насправді виявляється, що ви ніде не працювали.
  — А хiба ви не казали, що вам потрібні працівники з уявленням? >>

 • ПРИКОЛИ про мажорів

  Любий, зроби мені, будь ласка, бутерброд, тільки маленький.
  — Зроблю, який вийде, сама обгризеш до потрібних розмірів. >>

 • ПРИКОЛИ про музикантів

  Пані, яка занадто докучала портретисту своєю балаканиною під час сеансу, він сказав:
  — Ще одне слово, і я напишу вас такою, яка ви є! >>