Єгиптянка подала на розлучення, бо чоловік загарбав усю домашню роботу

22.11.2017

Як часто доводиться чути нарікання жінок на те, що чоловік до одруження ледь не на руках носив, а після — і за холодну воду братися не хоче.
 
А от 28-річна єгиптянка Самар подала на розлучення через два тижні після весілля через те, що її чоловік... перебрав на себе усі хатні обов’язки.
 
«Він не дозволяє мені нічого робити, сам готує, прибирає, виконує всю домашню роботу. Він навіть найняв людей, щоб ті керували його бізнесом, доки він хазяйнує», — поскаржилася жінка.
 
Цікаво, що до весілля пара зустрічалася більше двох років і Самар за цей час не розгледіла за благовірним такої схильності.
 
Більше того, його мама ствер­джує, що вдома він цим геть не переймався. Можливо, просто в його підсвідомості жила така установка, яка запустилася після весілля, але будь-які спроби досягти порозуміння мирним шляхом зазнають краху.
 
У соцмережах, куди Самар вихлюпнула своє горе, її ситуація викликала бурхливу реакцію, причому неоднозначну. Частина користувачів стала на її бік, інша відверто не розуміла, що її не влаштовує.
 
А одна з жінок попросила такого чоловіка напрокат, бо в хаті давно не прибрано. Мовляв, це не чоловік, а мрія. А ваша Галя — балувана. 

 • ПРИКОЛИ про офіціантів

  Їдуть на мотоциклі без коляски троє. ДАІшник, побачивши це, обурено махає палицею, намагаючись зупинити. Один зi мотоциклістів розводить руками і кричить:
  — Ми тебе що, на голову посадимо? >>

 • ПРИКОЛИ про директорів

  — Моню, в мене є геніальний план: давайте разом відкриємо ювелірний магазин де-небудь на П’ятій авеню.
  — Давайте краще так: ви відкриватимете, а я стоятиму на шухері. >>

 • ПРИКОЛИ про казино

  Бабуся зрозуміла, що компот забродив, коли дід підійшов до неї з фразою: «Крихiтко, що ти робиш сьогодні ввечері?» >>

 • ПРИКОЛИ про начальників

  — Що вас цікавить?
  — Дитячі вiзки.
  — Якщо хочете, щоб iз дитиною частіше гуляв чоловік, тоді візьміть цей, iз попільничкою і відкривачкою для пива. >>

 • ПРИКОЛИ про лікарів

  Двоє старих лаються:
  — Я старий? Та мені лікар сказав, що мій організм працює як годинник!
  — Він мав на увазі пісочний. >>