Кеті йде в монастир

21.03.2017
Кеті йде в монастир

Кеті Перрі.

Коли кілька років тому американська співачка Кеті Перрі вирішила придбати приміщення колишнього монастиря Римської католицької церкви, вона й гадки не мала, який клопіт отримає взамін. У цих намолених стінах зірка планувала облаштувати затишне сімейне гніздечко. Але плани Кеті зруйнували п’ятеро черниць, які ніяк не хотіли покидати свою обитель. Довелося навіть позов подати на не­зговірливих монахинь. Два роки тривала судова тяганина, і зрештою суд став на бік співачки. 
П’ятеро черниць, які проживали на території монастиря, вважають, що Перрі не гідна бути власником помешкання колишньої релігійної громади. Поп-зірку навіть звинувачували в чаклунстві. Насправді черниці теж виявилися підприємливими жіночками. Вони спробували продати ділянку бізнес-леді Дані Холлістер, яка збиралася облаштувати в монастирі готель. Та вищий суд Лос-Анджелеса постановив, що черниці не мали повноважень для продажу нерухомості. І визнав правоту саме за співачкою, повідомляє «Таблоїд».
Територія колишнього монастиря — справді ласий шматочок. Розташована в каліфорнійському місті Лос-Фелісі ділянка площею 32 тисячі квадратних метрів — чудове місце для заміської резиденції. Співачка виклала за неї 14,5 мільйона доларів. Але оселитися там не змогла— на заваді стали черниці. Тепер залишилося поставити крапку в цій історії — отримати схвалення Ватикану. І лише тоді Кеті зможе розпочинати ре­монт у своїй «хатинці». На жаль, робити його доведеться без чоловічої підтримки. Адже нещодавно Кеті Перрі розійшлася зі своїм бой-френдом — актором Орландо Блумом. 

 • ПРИКОЛИ про любителів алкоголю

  Помер старий єврей, щоб зекономити, син надiслав телеграму родичам: «Ізя все». У вiдповiдь вiн отримав телеграму, в якому було лише одне слово — «ой». >>

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>