ХРОНІКА

30.06.2016

Важка атлетика

Після того як Міжнародна федерація важкої атлетики через позитивні допінг-проби скасувала результати кількох призерів чемпіонату світу-2015 у ваговій категорії до 94 кг, вітчизняний атлет Дмитро Чумак став володарем планетарної «бронзи».

Фехтування

Здобувши на чемпіонаті Європи в польському Торуні дві індивідуальні «бронзи», вітчизняні фехтувальники розжилися аналогічними нагородами й у командних дисциплінах. Спочатку на третю сходинку континентального п’єдесталу піднялися вітчизняні шаблістки, які в матчі за «бронзу» перемогли господарок турніру, а довершила бронзовий парад команда українських шпажистів, які в «малому фіналі» взяли гору над збірною Швейцарії.

Бокс

Один із лідерів олімпійської збірної України з боксу Микола Буценко став переможцем кваліфікаційного турніру в Баку. Перед тим, як у головному поєдинку змагань здолати представника Монголії Ерденебата, досвідчений боєць уже мав на руках перепустку на Ігри в Ріо-де-Жанейро.