Мільйон у пенсійному кошику

11.02.2015

Мрія розкрити таємницю довголіття віддавна не дає спокою ні простим людям, ні науковцям. Тож зрештою дослідники з Каліфорнії оголосили конкурс, який, як вони сподіваються, допоможе в пошуках способу відтягнути процес старіння. Переможець, що найбільш переконливо (власним прикладом, зрозуміло) доведе успішність своєї методики, отримає мільйон доларів.

Виплату такої суми гарантує доктор Джун Юн, фізик та директор каліфорнійського інституту «Пало Альто». Він упевнений, що рецепт довголіття лежить десь на відстані простягненої руки. «Я вірю, що вже тепер існують можливості, завдяки яким кожне наступне покоління житиме 120 років, — каже науковець. — Після шести десятиліть, які минули з часу розшифрування генетичного коду Джеймсом Уотсоном та Френсісом Кріком, настав час на розшифрування коду довголіття».

І наука вже зробила перший крок у цьому напрямі. Фахівцям з Університету Брауна нещодавно вдалося продовжити життя мишей на 20 відсотків, усього лише «підправивши» один ген. Якщо метод цей метод спрацює й на людях, то середню тривалість життя можна буде продовжити з нинішніх 79 до 95 років.

 • ПРИКОЛИ про любителів алкоголю

  Помер старий єврей, щоб зекономити, син надiслав телеграму родичам: «Ізя все». У вiдповiдь вiн отримав телеграму, в якому було лише одне слово — «ой». >>

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>