Ліпше рокер, ніж пірат

30.05.2012
Ліпше рокер, ніж пірат

Кейра Найтлі.

Британська актриса і просто красуня Кейра Найтлі незабаром позбудеться статусу незаміжньої дівчини. Як повідомляє «Лєнта.ру», зірка щойно заручилася зі своїм коханим, клавішником групи Klaxons Джеймсом Райтоном. Інформацію про заручини підтвердила офіційна представниця актриси Сара Кін. Сама 27–річна зірка «Піратів Карибського моря» поки не прокоментувала звістку про майбутнє заміжжя. Не відомі наразі й дата та місце майбутнього весілля.

Роман Кейри з 28–річним Джеймсом Райтоном розвивався блискавично. Молоді люди познайомилися лише рік тому, а вже через кілька місяців пара разом з’явилася на весіллі брата актриси. Одразу після цього Джеймс представив Кейру своїм батькам. Рокер Райтон підвернувся дуже доречно, адже перед цим Найтлі пережила досить болючий розрив з актором Рупертом Френдом, з яким познайомилася на зйомках картини «Гордість і упередження» у 2005 році. Через п’ять років стосунків пара розпалася. Кажуть, Руперт не витримав прискіпливої уваги папараці та слави своєї значно популярнішої дівчини. Нинішні стосунки зірка намагалася не афішувати — на світських вечірках і червоних доріжках разом пара не з’являлася. Папараці лише одного разу вдалося вистежити і сфотографувати їх удвох. Тому повідомлення про весілля Кейри для багатьох виявилося досить несподіваним.

 • ПРИКОЛИ про любителів алкоголю

  Помер старий єврей, щоб зекономити, син надiслав телеграму родичам: «Ізя все». У вiдповiдь вiн отримав телеграму, в якому було лише одне слово — «ой». >>

 • ПРИКОЛИ про прапорщиків

  Начальник поліції каже підлеглому:
  — Якщо ви ще раз обженете злочинця, який тiкає, на два квартали, я вас звільню. >>

 • Ольга Куриленко зіграє в одному фільмі із самим «Черчіллем»

  Сказати, чия (в сенсі приналежності до країни) актриса Ольга Куриленко, сьогодні важко, адже народилася нинішня кінодіва в українському Бердянську, який, до речі, не так давно відвідала, а от кар’єру почала робити як на подіумах Франції, так і кіномайданчиках Америки. >>

 • ГОРОСКОП на тиждень з 21 до 27 сiчня

  Телець (21.04—21.05). Самотнiх людей чекають дружні стосунки. А в одружених може настати новий медовий місяць. Водночас виникнуть старі образи. Візьміть «бика за роги» і владнайте цю проблему раз і назавжди.
  Дні: спр. — 26; неспр. — 27. >>