Прибило морською поштою

01.03.2012

Рівно три роки гойдалася в морських хвилях пляшка з посланням, яке було кинуте в море 12 лютого 2009 року з яхти «Червоні Вітрила». Капітаном останньої, нагадаємо, є відомий мандрівник Федір Конюхов, який народився в Україні, на Запоріжжі. Як повідомляє офіційний сайт мандрівника, три роки тому Конюхов та ще восьмеро членів екіпажу брали участь у мандрівці за маршрутом Австралія — Нова Зеландія — мис Горн — Фолклендські острови — Антигуа — Англія. Оминувши 12 лютого легендарний мис Горн, мандрівники відзначили подію, відкоркувавши пляшку шампанського. А потім одному з членів екіпажу, Михайлу Єльсіну з Хабаровська, спало на думку написати послання, помістити його у порожню пляшку та віддати на розсуд Нептуна.

Морська пошта спрацювала досить оперативно — вже через три роки пляшку з листом виловив у хвилях мешканець півдня Австралії, 83–річний Майк Джордан, професійний дайвер. Причому, за дивним збігом обставин, послання потрапило до рук людині також 12 лютого! Про те, що лист знайдено, авторам листа повідомив син Майка Джордана електронною поштою, яка була вказана в тексті. Чоловік також сповістив, що шампанське, яке розпила команда «Червоних Вітрил», виготовляють усього за чотири години їзди від їхнього дому! Такі от у житті трапляються дивовижні збіги. «За три роки наша пляшка перетнула Південну Атлантику й Індійський океан, а ми переконалися, що морська пошта працює», — зазначає учасник тієї експедиції і син Федора Конюхова Оскар.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>