«Соціалізація-2» від Януковича

«Соціалізація-2» від Януковича

Цьогорічний бюджет Кабмін позиціонував як соціальний, який передбачав підвищення пенсій, мінімальних зарплат та стипендій, аби задовольнити весь «народний» електорат. Як показала практика, діями уряду «задоволені» геть усі — від пенсіонерів, які отримали в додаток до пенсій по три-п'ять гривень, до роботодавців, що змушені відраховувати до Пенсійного фонду 32 відсотки від зарплати кожного працівника. Щиру вдячність відчувають й інші громадяни, особливо дивлячись на табло АЗС або, скажімо, цінники у м'ясних рядах ринків. Отже, наступного року політика «підвищення доходів громадян» (слід розуміти, окремо взятих) продовжуватиметься. Так, у бюджетній резолюції-2005 задекларовано «сприяння збільшенню реальних доходів населення, насамперед заробітної плати громадян, продовження роботи з реформування системи соціального захисту, охорони здоров'я та пенсійного забезпечення». Крім того, уряд обіцяє вдосконалення системи існуючих пільг та компенсацій для матеріально незабезпечених верств населення.

«Непотрібні» мільярди

«Непотрібні» мільярди

Згідно з порядком денним Верховної Ради вчора народні депутати повинні були розглянути законопроект «Про термінові заходи з розподілу прихованих доходів Державного бюджету України на 2004 рік». Доповідачем мав бути «нашоукраїнець» Віктор Пинзеник. Голова Бюджетного комітету Петро Порошенко готувався виступити в ролі співдоповідача. Однак опозиціонерам слова не надали. З ініціативи спікера парламентарії визначалися, чи вносити це питання в порядок денний — «за» було подано лише 211 голосів. «Наша Україна» заблокувала трибуну. Здавалося, парламентський день ось-ось покотиться за знайомим сценарієм, коли найбільше задоволення від нього отримують телеоператори. Утім цього разу спікеру вдалося розтулити міцні лещата «нашоукраїнців».

До Конституції приміряються восени

До Конституції приміряються восени

Заради того, щоб не віддати безмежну владу в руки «чужого» президента, підручні нинішнього гаранта готові на все, навіть... підтримати «Нашу Україну». Щоправда, поки що тільки в питанні політичної реформи. Як повідомив журналістам співголова «конституційної» комісії ВР, лідер Соцпартії Олександр Мороз, парламентська більшість готова підтримати законопроект щодо політичної реформи №3207-1, проти ухвалення якого не заперечує й «НУ». Наразі робоча група з внесення змін до Конституції продовжує відпрацьовувати два законопроекти з проведення політреформи, щодо яких парламент уже отримав висновки Конституційного Суду України: окрім вищеназваного 3207-1, це ще й так званий «варіант Гавриша» №4180.

Інавгурація — 13 грудня

Інавгурація — 13 грудня

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Президентська виборча кампанія-2004 в Україні офіційно розпочнеться 3 липня. Про це йдеться в постанові Центральної виборчої комісії від 7 червня 2004 року про календарний план основних оргзаходів з підготовки та проведення «великих перегонів».
Згідно з планом, політичні партії, виборчі блоки політичних партій, громадяни України (шляхом самовисування) мають здійснити висування кандидатів на пост Президента України з 4 до 27 липня 2004 року включно.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Народження «Відродження»

Народження «Відродження»

Період бурхливого партійного будівництва в Україні закінчився (чи призупинився?) досить давно. Принаймні протягом останнього року новини з «партійного фронту» стосуються здебільшого перейменування, а то й узагалі ліквідації політичних сил, але аж ніяк не їх народження. Тому інформація про появу на політичній карті держави нової, більше того, досить солідної партії не могла пройти непоміченою. Тим більше що очолив новонароджене дитя міністр транспорту Георгій Кірпа, ім'я якого свого часу називали в переліку «темних конячок», здатних піти на президентські вибори в ролi наступника Леоніда Кучми.

Всі статті рубрики