Гроші в «Сутінках»

09.12.2011
Гроші в «Сутінках»

Зазвичай, щоб фільм зробив хорошу касу його творцям, доводиться робити ставку на відомого актора. Проте продюсерам відомої саги «Сутінки» не довелося витрачатися на шалені гонорари знаменитим зіркам, при цьому заробили вони на стрічці досить пристойно. Як засвідчив рейтинг журналу «Форбс», саме Крістен Стюарт — виконавиця головної ролі вампірської саги — стала найприбутковішою актрисою року. На кожен отриманий нею долар вона заробляє приблизно 55,83 «зелених». На другому місці опинилася акторка Енн Хетевей. Зірка стрічок «Диявол носить Прада» та «Аліса в країні чудес» на кожен долар свого гонорару приносить продюсерам понад 45 «умовних одиниць». На третьому місці ще один «сутінковий» актор — Роберт Паттінсон, який виконує роль вампіра Едварда, він відробив творцям картини майже по 40 «американських президентів» за кожен долар зі своєї зарплатні.

Лише четвертим у рейтингу найприбутковіших акторів став виконавець ролі чаклуна Гаррі Поттера Деніел Редкліфф. А п’ятірку лідерів замикає зірка сіквелу «Трансформери» Шайя ЛаБеф, який очолював список «найприбутковіших» торік. Також до списку «Форбс» потрапили відомі актори Роберт Дауні–молодший, Метт Деймон, Кейт Бланшетт, Меріл Стріп та Джонні Депп. Звісно, те, що ці зірки екрану пасуть задніх, означає не малу прибутковість стрічок за їхньою участю, а те, що вони отримують значно більші гонорари, ніж їхні «сутінкові» колеги. А це в підсумку приносить значно скромніші прибутки, якщо розбити заробітки на кожен виплачений актору долар.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>