Де шість, там і сім

07.12.2011
Де шість, там і сім

Найвідоміша багатодітна пара Голлівуду — Анджеліна Джолі та Бред Пітт — таки зважилася на всиновлення ще однієї дитини. Цього разу це знову буде темношкіра дівчинка з Ефіопії — свого часу саме в цій країні тоді ще мати–одиначка Джолі всиновила свою першу доньку Захару. Кажуть, як– раз мала попросила батьків привезти їй сестричку з рідної країни. І ось тепер Анджеліна та Бред оформляють необхідні документи, щоб забрати дівчинку додому, повідомляють «7 днєй». Дитину пара вже підшукала. Власне, в Ефіопії, де половина населення живе в страшенній бідності, знайти маля, яке б потребувало турботливих люблячих батьків — не проблема. Нагадаємо, рідна мати Захари померла від СНІДу, а дівчинку, яка була сильно виснаженою і відставала в розвитку, Джолі довелося довго виходжувати та возити по лікарях.

Зіркове подружжя вважає, що сьома дитина обов’язково принесе в їхню сім’ю ще більше щастя і гармонії. «В дитинстві я дружив iз хлопчиком із багатодітної родини, — згадує глава великого сімейства Бред Пітт. — Я любив бувати в них у гостях, коли тато або мама роздавали дітям за столом святковий пиріг. Це мені приємно запам’яталося, і я вирішив, що, коли виросту, в мене обов’язково буде велика сім’я».

Мрія актора збулася. Адже сьогодні разом з Анджеліною вони виховують шестеро дітей — порівну своїх і прийомних, і, за збігом обставин, порівну синів і донечок. Найстаршому з дітей — Меддоксу — дев’ять років, наймолодшим двійнятам — лише по три рочки.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>