Уп’ятьох проти раку

05.04.2011
Уп’ятьох проти раку

Актриса Дженніфер Еністон незабаром пересяде в режисерське крісло. Приміряти на себе незвичне амплуа зірка вирішила з благородних міркувань: Джен зніме документальний фільм про рак грудей. Цю стрічку буде створено в рамках просвітницької серії під назвою «Проект п’ятьох» каналу Lifetime. У документальних короткометражних фільмах розповідатимуть про реальних жінок, які борються зі страшною хворобою. «Сподіваюся, цей проект інформуватиме про профілактику раку грудей, а також сприятиме діалогу та дослідженням у цій галузі, — каже Еністон. — Ми хочемо, щоб наші фільми надихали жінок, які дізналися про страшний діагноз. Щоб вони не падали духом, а продовжували боротися, адже їхні шанси на перемогу вельми великі. Рак грудей — це не просто важка хвороба, це виклик, який вимагає від людини сили духу, сміливості й сили».

Режисерами інших серій циклу стануть також актриса Демі Мур, співачка Аліша Кіс, а також відома сценаристка і постановниця Петті Дженкінс, яка прославилася завдяки стрічці «Монстр». Кому довірять знімати п’яту, заключну, серію проекту, наразі ще вирішують. Але, зазначають продюсери, це обов’язково буде ще одне зіркове ім’я.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>