Зірка на ім’я Пенелопа

31.03.2011
Зірка на ім’я Пенелопа

Усього за два роки в Пенелопи Крус збулися чи не всі жіночі мрії: в 2009 році вона отримала першого «Оскара», через рік вийшла заміж і завагітніла, нещодавно вона народила свого первістка, а тепер ще й отримає власну зірку на Алеї слави в Голлівуді. А це — велика честь для іспанської актриси, яка зуміла підкорити «фабрику мрій». Урочисту церемонію заплановано на 1 квітня. Відкрити іменну зірку Пенелопи під номером 2436 довірили режисеру Робу Маршаллу, повідомляє «Клео». «Крус показала себе універсальною актрисою, яка переконливо може зіграти різноманітних персонажів, і зовсім недавно вона стала першою актрисою з Іспанії, яку номінували на «Оскар», — пояснюють свій вибір організатори.

Сама ж Крус наразі насолоджується материнством. А її прихильники з нетерпінням чекають виходу на екрани четвертої частини блокбастера «Пірати Карибського моря», в якому Пенелопа зіграла роль екс–коханої Джека Горобця. «Анжеліка — донька найгрізнішого пірата, Чорної Бороди, — пояснив в одному з інтерв’ю Джонні Депп. — Вона хоче бути хорошою і має намір змінити батька, але в неї все ж розум пірата. Тому Анжеліка може бути дуже хитрою, ідеальною брехухою. У минулому вони з Джеком були коханцями, але між ними досі щось є. І Анжеліка, і Джек дуже сердиті один на одного. Їх переповнюють образи, але їм доведеться об’єднатися заради спільної місії, і для них це стає цікавою грою». Нагадаємо, що світову прем’єру стрічки заплановано на 18 травня цього року.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>