У Бебі-Спайс знову буде бебі

10.11.2010
У Бебі-Спайс знову буде бебі

Серед колишніх «перчених» дівчаток — учасниць популярного у минулому гурту «Спайс гьорлз» — безперечною рекордсменкою за кількістю дітлахів лишається Вікторія Бекхем, в якої підростає трійко синів. Не відставати від колишньої колежанки намагається й Емма Бантон. Три роки тому вона народила первістка від свого бойфренда Джейда Джонса. Й ось знову Емма вагітна.

Цю радісну новину вона повідомила на своєму блозі у «Твіттері». «Наша сім’я зростає, ми такі раді оголосити, що в нас буде друге маля», — написала 34річна білявка. Про поповнення в родині мріяв і трирічний син пари на ім’я Бо Лі Джонс. «Бажання Бо про братика чи сестричку здійснилося!» — додала БебіСпайс (так її називали в групі, оскільки вона була наймолодшою з «перчинок»).

Радість Емми можна зрозуміти. Як відомо, в 2004 році в неї діагностували хворобу, яка перешкоджає вагітності. Потім лікарі лякали БебіСпайс безпліддям, і та цілком серйозно думала про всиновлення малюка. Але диво сталося: у пари народився син. «Це дивовижне почуття, яке я не можу описати словами», — раділа Емма, ставши матір’ю вперше. Тоді ж вона пообіцяла, що обов’язково спробує пережити це ще раз.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>