Голос прорізався

06.11.2010
Голос прорізався

Актор Х’ю Лорі, який став знаменитим після серіалу «Доктор Хаус», використовує свою популярність на повну котушку. Оскільки Лорі непогано співає, то вирішив нести своє мистецтво в широкі маси. Наразі він випускає свій перший музичний альбом, який записав разом із музикантом Доктором Джоном. Сам Х’ю каже, що нарешті реалізував свою найпотаємнішу мрію. «Нарешті мій альбом готовий, — каже актор. — Я там співаю, граю на фортепіано, гітарі... Це був дивовижний досвід. Також співав Доктор Джон, а я йому аккомпонував на піаніно й підспівував. Мені було дуже страшно...» Як зізнався артист, альбом вийде навесні, одразу після закінчення сезону «Доктора Хауса». Тоді Х’ю буде вільний від зйомок та вирушить у промо–тур, щоб «стати рок–зіркою». А поки що актор–музикант узяв участь у фотосесії для обкладинки свого майбутнього диска.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>