Шеді Леді

05.11.2010
Шеді Леді

Вчені зацікавилися феноменом Леді Гаги.

Далеко не красуня, пісні — так собі, поведінка на межі зі здоровим глуздом — це все вона, співачка Леді Гага. І як наслідок — купа критиків, безліч заздрісників та, що найпарадоксальніше, — величезна кількість прихильників. Саме цим особливий інтерес одна з найпопулярніших зірок сучасності викликає у соціологів. Адже здобути в 24 роки таку шалену популярність — це особливий талант. Тож відтепер поведінку й витівки Леді Гаги ретельно вивчатимуть. Так, на початку наступного семестру студентам Університету Південної Кароліни запропонують факультатив «Леді Гага і соціологія слави».

Ініціатором введення в навчальну програму нового курсу став професор соціології Меттью Дефлем. Він планує «розглянути передумови становлення поп–ідола» і розкрити причини шаленого успіху виконавиці. За словами викладача, впродовж двох років він відвідував концерти співачки в різних країнах світу і зібрав чимало матеріалу, щоб зробити певні висновки. Тепер професор готовий поділитися ними зі своїми студентами, повідомляє «Клео».

До речі, сучасні виконавці не вперше стають об’єктами ретельного вивчення науковців і студентів. Наприклад, феномен Мадонни вивчали в Гарвардському університеті. А в деяких інших вишах Америки і досі читають курс лекцій, присвячений кар’єрі Мадонни.

 • ГОРОСКОП на тиждень з 19 до 25 листопада

  Скорпіон (24.10—22.11). Радимо утриматися від необдуманих обіцянок. Ваша обачність допоможе захиститися від неприємних любовних переживань. Настане сприятливий період у сiмейному життi, але не виставляйте свої стосунки напоказ.
  Дні: спр. — 22; неспр. — 25. >>

 • ПРИКОЛИ про професорів

  — Пане професоре, що ви наробили? У залікову книжку «незадовiльно» не ставлять.
  — Не турбуйтеся, вона вам більше не знадобиться. >>

 • Гімнастка Анна Різатдінова знялась у кіно

  Багато зі спортсменок, облишивши спорт, не знають, чим би таким зайнятися. Наша олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Анна Різатдінова не з таких: вона і майстер-класи по всьому світу проводила, і з дітками гімнастикою займалася, і заміж успішно вийшла, і синочка народила. >>