Пропозиції щодо завершення війни на Донбасі.

12:07, 06.10.2016

А давайте...

 

А давайте Україна не буде провокувати Росію, обороняючи Крим.

 

А давайте Україна не буде входити в стан війни з Росією, щоб не спровокувати її, обороняючи Донбас.

 

А давайте, щоб зупинити Росію, яка веде збройну агресію на Донбасі, оголосимо перемир"я.

 

А давайте, щоб Росія не добила нас до кінця, хоча ми і дали їй по зубам, погодимось, що надамо її ставленникам на Донбасі будь-які права, які вони захочуть.

 

А давайте, святкуючи успішну операцію в Дебальцево, в результаті якої місто перейшло до рук ворога, погодимось на усі ультиматуми Росії щодо політичної концесії України, а вона за це перестане стріляти.

 

А давайте оголосимо кілька разів перемир"я, бо Росія не перестає стріляти.

 

А давайте пообіцяємо Росії вибори на Донбасі, щоб організувати хоч якесь припинення вогню.

 

А давайте організуємо відведення військ і перемир"я в трьох селах, щоб провести вибори на Донбасі, бо Росія не припиняє збройну агресію.

 

Яке наступне "а давайте"?

 

Давайте відведемо двох п"яних піхотинців і проведемо вибори на Донбасі?

 

У мене є контр-пропозиції. До усіх сторін.

 

А давайте переговорники з українського боку підуть на ... пенсію.

 

А давайте оголосимо амністію усім учасникам теракту з малазійським боїнгом, щоб схилити Росію до співробітництва з міжнародним слідством.

 

А давайте виведемо американську поліцію з усіх міст США, охоплених заворушеннями через невиправдані вбивства цією поліцією чорношкірих громадян, відмовимось від насильства, оголосимо амністію, і надамо містам, де відбуваються заворушення, ширшу автономію.

  • Борців з корупцією — море

    У вечірніх новинах 11 листопада 2018 р. «Канал 112» повідомив, що Президент України Петро Порошенко, перебуваючи в Парижі з нагоди відзначення сторіччя від дня завершення Першої світової війни, перед учасниками дійства заявив, що Україна впевнено рухається до інтеграції в Європейський Союз. >>

  • Гребуть, як кiнь копитом

    Прохання. Прошу органiзувати петицiю до уряду та Прем’єр-мiнiстра з питання зменшення заробiтних плат менеджменту ДП «Укрпошта» i за рахунок вивiльнених коштiв пiдвищити зарплати листоношам i рядовим працiвникам. >>