Верховна Рада поставила під сумнів легітимність Держдуми РФ. Що далі?

14:21, 21.09.2016

Чекаємо з нетерпінням, коли МЗС України або президент Порошенко приведуть заяву від 19 вересня у відповідність до позиції Верховної Ради, і фраза «ставить під сумнів легітимність усієї Державної Думи» перетвориться на «Україна не визнає повноважень та легітимності новообраної Державної Думи Російської Федерації».

 

Ця фраза, якщо її наважиться вимовити президент, може бути доповнена ще й таким текстом: «Я дав доручення МЗС України поінформувати наших іноземних партнерів про позицію України припинити будь-яку взаємодію та відносини з Державною Думою РФ та її членами, провести відповідні консультації в міжнародних організаціях. Також доручаю СБУ та правоохоронним відомствам України притягнути до відповідальності усіх осіб, що брали участь у спробі проведення незаконних виборів на тимчасово окупованій території України».

 

А якщо вже зовсім по-дорослому, то окрім розірвання дипломатичних відносин президент мав би десь зробити заяву, що аналіз ситуації в РФ свідчить, що в цій державі одна політична сила узурпувала усю повноту влади, усі її гілки включно з парламентською, виконавчою, судовою. Що ця ж політична сила повністю контролює усі правоохоронні відомства, що призводить до утвердження політики переслідувань інакомислячих, опозиції, масового порушення прав людини, порушення закону.

 

Усе це дає підстави зробити висновок про встановлення на території РФ диктатури фашистського типу.

 

Якщо по-дорослому.