Українка Аннамарі Данча виграла срібло на світових першостях зі сноубордингу

09:24, 06.02.2019

Аннамірі Данча здобула срібло

Українська спортсменка Аннамарі Данча здобула першу медаль для України на світових першостях зі сноубордингу.  Про це пише sportarena

Данча встановила найкращий результат України на світових першостях, фінішувавши 6-ю в паралельному гігантському слаломі та здобула срібну медаль для України.28-річна українка пройшла кваліфікацію, виграла в 1/8 фіналу, чвертьфіналі та півфіналі. Програла лише в фіналі, тому задовольнилася срібною нагородою.

Для Данчої — це найкращий результат в кар’єрі. Вона ніколи не фінішувала вище 15-го місця в паралельному слаломі на чемпіонатах світу. А її найкращим результатом в будь-яких дисциплінах було 6-те місце на цьому ж чемпіонаті світу.

Україна стала 24-ю країною, яка вигравала медаль на чемпіонатах світу зі сноубордингу. Зробити це синьо-жовтій збірній вдалося на 13-му мундіалі, який зараз проходить в США.