Леся Цуренко поступилася в фіналі турніру в Брісбені після травми

13:29, 06.01.2019

Леся Цуренко поступилася у драматичному фіналі Кароліні Плешковій

Леся Цуренко поступилася восьмій ракетці світу Кароліні Плішковій у драматичному фіналі турніру WTA Premier в Бірсбені. Українська тенісистка під час матчу травмувалася.

Про це повідомляє УНІАН.

Матч тривав більше двох годин і завершився важкою перемогою чешки з рахунком 4:6, 7:5, 6:2.

Цікаво, що перша половина поєдинку була за українкою, яка показувала свою найкращу гру і знаходилася на відстані витягнутої руки до перемоги.

За рахунку 6:4, 5:4 Леся Цуренко повинна була подати на матч, але холоднокровність у вирішальний момент підвела, і українка програла кілька геймів поспіль.

А на початку третьої партії, за рахунку 0:1 Леся Цуренко отримала травму, підвернувши ногу, і їй знадобилася медична перерва. Як слід відновитися після ушкодження ноги Леся Цуренко так і не змогла, програвши вирішальний гейм на своїй подачі.

Нагадаємо, минулоріч турнір у Брісбені виграла Еліна Світоліна.