Збірна України розгромно програла Словаччині у Лізі націй

09:58, 17.11.2018

Матч Словаччина-Україна завершився з рахунком 4:1 (фото: Федерація футболу України)

Збірна Словаччини перемогла збірну України з рахунком 4:1 в останньому матчі заключному матчі групового етапу Ліги націй.

Як повідмляє Новое время, гра збірної України не склалася майже з перших хвилин зустрічі на виїзді.

Господарі відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Це Марек Гамшик викотив під удар Альберту Руснаку після розіграшу штрафного, а той потужно пробив у ближній кут воріт Дениса Бойка.

Трохи більше, ніж через третину години результат став 2:0. Юрай Куцка отримав м'яч з правого боку півкола та потужно пробив, тоді як Бойко зробив помилку, випустивши снаряд із рук.

Гості скоротили відставання на початку другого тайму. Олександр Караваєв протягнув м'яч по правому флангу, віддав на лінію штрафного на Євгена Коноплянку, який в один дотик відправив м'яч у дальній кут.

Але Україні не вдалося розвинути цей успіх. Спершу Адам Зреляк вміло підставив п'яту під удар Руснака після того, як сфера потрапила у стійку, а потім все той же Руснак знайшов Роберта Мака на лінії штрафного: той прибрав захисника і встановив остаточний рахунок, точно пробивши в дальній кут.

Врешті Словаччина набрала перші і останні очки в Лізі націй цього розіграшу.

Програш не завадив українським футболістам перемогти у груповому заліку, перемогу в якому збірна отримала достроково.