В Одесі розгромили храм Донської ікони Божої Матері (фото)

08:51, 29.06.2018
В Одесі розгромили храм Донської ікони Божої Матері (фото)

Зловмисники влаштували погром у храмі. Фото Одеської єпархії УПЦ

Сьогодні вночі четверо невідомих розгромили і пограбували храм Донської ікони Божої Матері Української православної церкви, розташований на Західному цвинтарі Одеси. Про це повідомляє прес-служба місцевої єпархії.
 
Всередину приміщення зловмисники потрапили зламавши віконні жалюзі і розбивши вікно. Їм вдалося вимкнути звукову сигналізацію, яка вже спрацювала, і пошкодити систему відеоспостереження. 
 
Після цього вандали почали громити церковне начиння і зламувати ящики для пожертвувань.
 
Однак завершити заплановане їм завадив сторож місцевого кладовища, який прийшов, почувши звук сигналізації. Його поява змусило зловмисників покинути територію церкви.
 
  
 
 
 
Працівники поліції, які прибули на виклик, зафіксували факт правопорушення і внесли його до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
 
Прес-служба Одеської єпархії відзначає, що це далеко не перший подібний випадок в регіоні. За останні кілька років було розграбовано і спаплюжено більше 50 храмів, проте жодного разу особистості вандалів встановити не вдалося.
 
Як повідомляла "УМ", у березні в Оболонському районі Києва підпалили одну із церков-каплиць УПЦ МП - храм Преображення Господнього.