Співзасновник ІСД Олег Мкртчан відмовився від українського громадянства

17:46, 09.02.2018
Співзасновник ІСД Олег Мкртчан відмовився від українського громадянства

Олег Мкртчан запевняє росіян, що не сприйняв Євромайдан у 2014 році.

Генеральний директор корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД) Олег Мкртчан, заарештований в Росії, заявив, що відмовився від українського громадянства.

 

Про це повідомляє "Коммерсант.ru" у п’ятницю.

 

Зокрема, як наголошується в повідомленні, під час обрання Мкртчану в суді запобіжного заходу слідчий заявив, що затриманий, залишившись на волі, може втекти за кордон, у тому числі в Україну, де має активи.

 

У відповідь Мкртчан заявив, що після подій 2014 року в Україні він відмовився від громадянства України, отримавши російське, і ховатися від слідства, тим більше в Україні, не збирається.

 

Як повідомляла «УМ», бізнесмена Мкртчана, який є партнером колишнього керівника Донеччини Сергія Тарути заарештували в Москві 5 лютого.

 

Мкртчану пред'явили звинувачення в розкраданні понад 1 млрд руб. з кредиту, наданого "Внешэкономбанком" підприємствам ІСД.

 

Мкртчан вважається однією зі знакових постатей в історії Донбасу. У 1995 році він, Сергій Тарута і низка російських бізнесменів заснували ІСД, куди свого часу входило кілька десятків підприємств, а головним активом був Алчевський металургійний комбінат.