Снігопади в Україні: Без світла лишились більше 150 сіл

08:46, 09.02.2018
Снігопади в Україні: Без світла лишились більше 150 сіл

Київ замело снігом (Фото: Instagram Vitaliy Plyushch)

В Україні сильні снігопади зафіксовані у Києві, Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях. Про це йдеться в повідомленні ДержНС.
 
У ніч проти 9 лютого внаслідок ускладнення погодних умов (мокрий сніг, пориви вітру), через спрацювання системи захисту ліній електропередач сталося знеструмлення 152 населених пунктів у п'яти областях: Чернівецькій – 89, Івано-Франківській – 32, Тернопільській – 25, Чернігівській – 3, Сумській – 3. Ремонтні бригади обленерго нині відновлюють електропостачання.
 
Найбільші дороги розчищені, рух транспорту забезпечено. У Вінницькій області для розчистки доріг та недопущення утворення заторів обмежено рух великогабаритного транспорту на ділянці автодороги М-21 від Жмеринки до Могилів-Подільського (протяжністю 73 км).
 
На дорогах для розчистки снігу та буксирування транспорту працює 1,6 тисячі одиниць техніки та майже 2,2 тисячі працівників. Учора, 8 лютого, підрозділи ДСНС провели буксирування 14 одиниць автотранспортних засобів, надали допомогу 22 громадянам.