Віталію Шабуніну змінили підозру в побитті журналіста на жорсткішу статтю (документ)

14:55, 18.01.2018
Віталію Шабуніну змінили підозру в побитті журналіста на жорсткішу статтю (документ)

Віталій Шабунін очолює Центр протидії корупції (Vitaliy Shabunin / Facebook)

Голові Центру протидії корупції Віталію Шабуніну слідство перекваліфікувало справу, встановивши жорсткіші звинувачення, ні попереднього разу, через побиття журналіста Всеволода Філімоненка.

Про це повідомляє ЦПК.

Підозра була змінена 15 січня і вручена сьогодні, 18 січня, слідчим Чеберяком О.М Дніпровського управління поліції. Досудове слідство, зі слів слідчого, завершено і обирати запобіжний захід підозрюваному не будуть. Справу найближчим часом буде скеровано до суду.У ЦПК вважають, що перекваліфікація справи - тиск на голову громадської антикорупційної організації.

Нагадаємо, 16 серпня Віталію Шабуніну оголосили підозру в нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості Всеволоду Філімоненку. У документі вказувалося, що 8 червня 2017 року біля Дніпровського військкомату Києва Шабунін завдав одного удару по обличчю Філімоненка, що "спричинило тривалий розлад здоров'я останнього у вигляді закритої травми обличчя". тоді активісти вимагали від Віталія Шабуніна стати на військовий облік у Києві, як того вимагає закон.