Легкоатлет Ігор Цвєтов встановив світовий рекорд на Паралімпіаді в Ріо

18:38, 09.09.2016

Легкоатлет Ігор Цвєтов з Миколаєва посів першу сходинку у забігу на 100 метрів та встановив світовий рекорд 12,22 секунди на Паралімпіаді, обійшовши досягнення китайця Сен Янга на Паралімпіаді у Пекіні (2008).

Ігор набагато випередив другого Ернана Баррето з Аргентини, який пробіг стометрівку за 13,01 секунди. Третю сходинку посів американець Айден Джент – 13,28 секунди.

Цвєтов на Паралімпійських іграх виcтупає вперше.

Ще одну меділь - срібну - завоювала Ольга Ковальчук у стрільбі з пневматичного пістолета.

У вправі P2 – 40 пострілів з дистації 10 метрів українська спортсменка поступилась лише представниці Ірану. Третє місце дісталось представниці Туреччини. Відзначимо, що у кваліфікаційних змаганнях українка показала лише восьмий результат.

Це вже десята медаль для України на Паралімпіаді-2016, спортсмени завоювали 1 "золото", 2 "срібла" і 7 "бронз"