Сина Василя Вірастюка збила машина на пішохідному переході

09:29, 03.12.2017
Сина Василя Вірастюка збила машина на пішохідному переході

(Фото: Facebook Адама Вірастюка)

У Києві 2 грудня на перехресті вулиць Івана Кудрі і бульвару Лесі Українки 14-річний син силача Василя Вірастюка Адам потрапив у аварію - його збив автомобіль, коли хлопець переходив дорогу на зелене світло. Про це спортсмен повідомив у Facebook і опублікував запис із відеореєстратора.

 

На віднозаписі видно, як автівка збиває хлопця і проїжджає навіть не зупинившись. Наразі винуватця аварії і модель його автомобіля намагаються знайти, проте, як написав на  Вірастюк, біля перехрестя не виявилося інших камер спостереження, а з єдиного відеозапису незрозуміло, яка саме це була автівка.

 

"Адам рухався з вулиці Івана Кудрі, переходив світлофор, що на бул. Лесі Українки, на зелений знак для пішоходів. У цей момент автомобіль сірого кольору, попередньо TOYOTA COROLLA, не пропустивши Адама, збив його. Зупинився на 2-3 секунди і втік", - пише Вірастюк.

 

Після аварії Адам частково втратив пам'ять - його оглянув нейрохірург, провели обстеження, зробили МРТ.

Василь Вірастюк звернувся до киян, які були в той момент на місці події.
 
 
"Велике прохання: якщо випадково, хтось був на Лесі Українки пішоходом і бачив цю НС, або їхав в автомобілі і зафіксував втечу цього ****а, надайте інформацію мені, щоб я міг потримати за горло цього ******* , - написав Вірастюк.