На Черкащині водій маршрутки висадив у полі ветерана АТО

20:09, 29.11.2017
На Черкащині водій маршрутки висадив у полі ветерана АТО

Безпардонний водій автобусу "Миколаїв-Черкаси" в усій красі.

Учасника бойових дій, черкащанина Олександра Ромашина прогнав із салону водій рейсового автобуса "Миколаїв-Черкаси". Інцидент стався 28 листопада.

 

Про це повідомляє сайт «ВІККА» у середу.

 

Ветеран АТО із дружиною  поверталися додому в село Михайлівку із районної лікарні у Кам’янці, коли маршрутник відмовився їх везти та висадив просто на узбіччі.

 

«Мій чоловік – учасник бойових дій і в той день в нього загострилися грижі. Їхали з госпіталю додому, ловили попутку, але зупинився автобус "Миколаїв-Черкаси". Зазвичай платимо 6 гривень, та водій автобуса наголосив, що в нього проїзд дорожче – 10 гривень, а після того, як чоловік показав посвідчення учасника бойових дій, взагалі ошаленів», – розповідає Людмила Ромашина.

 

І додає: «Водій у грубій формі запитав у нас, що це за посвідчення і наполягав на оплаті проїзду. Свої дії він пояснив тим, що ми квиток брали не в касі, що їм ніхто не оплачує ці пільги. Після хамства і принижень він зупинив автобус та вигнав нас, як собак на вулицю».

 

Сам Олександр Ромашин розповідає, що в зоні АТО був півтора року, туди їхав здоровою людиною, а назад повернувся з п’ятьма грижами, бо мусив носити важкий бронежилет.

 

"Нам не шкода тих грошей, але саме ставлення до нас, учасників бойових дій, обурює. Я їхав у зону АТО абсолютно здоровою людиною, а повернувся з низкою проблем по здоров’ю і постійно мушу лікуватися в госпіталях", – пояснює він.

 

Такий випадок саме з цим перевізником трапляється не вперше, запевняє подружжя. Раніше цей водій маршруту "Миколаїв-Черкаси" так само наполягав на оплаті проїзду.

 

Миколаївський перевізник, приватний підприємець Григорій Савченко коментувати інцидент відмовився. Мовляв, в нього немає на це часу.

 

Тим часом у Департаменті соціального захисту населення Черкаської міської ради пояснюють, що у разі виникнення такої ситуації ветеранам АТО звертатися по допомогу нікуди.

 

Мовляв, держава, починаючи з 2016 року, не виділяє на перевезення жодної копійки і в місцевих бюджетах кошти на пільги відсутні. Також вони пояснюють, що перевізник за свої кошти везе учасників АТО, та сам вирішує, брати з них гроші за проїзд чи ні, адже несе певні збитки.