Через росіян в Одесі солдат в формі не пустили в ресторан Cellini

12:40, 10.08.2017
Через росіян в Одесі солдат в формі не пустили в ресторан Cellini

Ресторан Cellini не спромігся прокоментувати скандал із відвідувачами у військовій формі (Cellini Restaurant)

В ресторан Cellini в центрі Одеси не пустили учасників АТО, які прийшли у військовій формі, бо вони можуть налякати клієнтів, що приїхали із Росії.

Про це у Facebook повідомила волонтерка Наталія Пранжу.

"Вже вдруге заходимо туди (ресторан Cellini - ред.) з хлопцями в формі, це не просто "ряджені хлопчики", це офіцери Сил спецоперацій (учасники АТО) і другий раз криві погляди і прохання не лякати відвідувачів, так все правильно прочитали не лякати, даний текст з своїх уст видає адміністратор ресторану Едуард", - відзначає пані Наталія.

За її словами, відвідувачами, яких може злякати військво форма, є громадяни Російської Федерації.

"У зв'язку з вищевикладеним я, як засновниця ГО "Консультативна рада по дотриманню законодавства" ініціюють перевірку даного закладу усіма можливими офіційними органами, почнемо з прокуратури області та ГУНП", відзначила Наталія Пранжу.

Вона також опублікувала скріншоти інформації про ресторан Cellini, відповідно до якої заклад харчування для побудови літньої тераси спиляв дерева на вулиці.Леонід Матюхін, екс-речник штабу АТО, відповів на коментарі користувачів, які чомусь вважають, що військові не можуть ходити до ресторанів.Представники ресторану на сторінці у Facebook скандал так і не прокоментували.