У Києві близько 2 тисяч людей пройшли ходою по Хрещатику у День праці

15:07, 01.05.2018
У Києві близько 2 тисяч людей пройшли ходою по Хрещатику у День праці

Першотравнева демонстрація у Києві (фото: Укрінформ)

У Міжнародний день праці по Хрещатику в Києві пройшли близько 2 тисяч осіб із символікою Соціал-демократичної партії, Соціалістичної партії, Партії зелених України, Київської міської ради профспілок та іншими.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Видання відзначає, що руху колони спробував перешкодити чоловік із державним прапором. Він назвався громадським і політичним діячем Петром Шевчуком і сказав, що влаштував одиночний пікет на знак протесту проти проведення цього "шабашу комуністів". Згодом його помітили, коли він на тротуарі спілкувався із правоохоронцями.Хода завершилася на Європейській площі, де встановили імпровізовану сцену.

Учасники акції вимагали завершення війни на сході, реформування системи безпеки й охорони праці, відновлення санаторно-курортного лікування, вдосконалення реформи охорони здоров'я, зменшення тарифів та загалом поліпшення рівня життя українців, зазначає "Укрінформ".

У Національній поліції повідомили, що учасників ходи охороняло близько 500 правоохоронців.

"Грубих порушень правопорядку не зафіксовано", - зазначається у повідомленні.
Інформація про відсутність грубих порушень під час першотравневої ходи надійшла із з Харкова, де в учасників колони кинули пакетом із кефіром.

Нагадаємо, на Хрещатику в Києві із 1 травня починають роботу фонтани