Донька Шокіна позиватиметься до Байдена через батька і бабусю

18:47, 05.02.2018
Донька Шокіна позиватиметься до Байдена через батька і бабусю

Віктор Шокін підтвердив наміри доньки Аліни судитися із Джо Байденом.

Донька колишнього генпрокурора Віктора Шокіна - Аліна, яка є громадянкою США, має намір подати позов до суду на колишнього віце-президента Джо Байдена.

 

Про це повідомив сам Віктор Шокін, підтверджуючи твіт його доньки Аліни, яка написала про бажання оскаржити заяви Байдена про його причетність до звільнення Шокіна.

 

"Я знаю, що вона збирається це зробити", - повідомив Шокін у коментарі «Українській правді» у понеділок.

 

На питання, чи радилась вона з ним, коли вирішила подавати до суду, Шокін сказав: "Вона повнолітня, доросла людина, їй за 40 років, вона має особисті думки. Найбільше, що її вразило, це те, що згадали її покійну бабусю. Батька – то само собою, але бабусю. Так, він зганьбив її, той Байден, що вона вирішила прийняти таке рішення".

 

Раніше в твіттері користувачка  з ніком @alina_oneworld написала: "Обдумала ситуацію з промовою екс-віце-президента Байдена, в якій він публічно образливо висловився про мою покійну бабусю і мого батька. З огляду на те, що це стосується всієї моєї родини, планую звернутися до суду щоб захистити гідність моїх рідних. І продемонструвати найвищі принципи рівності всіх громадян Америки перед законом".

 

Як повідомляла «УМ», наприкінці січня Байден поділився своїм досвідом переговорів у Києві,  виступаючи у Раді з міжнародних відносин США.

 

В якості прикладу того, як важливі зміни можна запровадити за короткий час, він навів історію зі звільненням генпрокурора Віктора Шокіна.

 

"Я пішов на прес-конференцію і сказав: ми вам не даємо мільярд доларів. Вони мені кажуть: ви не маєте таких повноважень, ви – не президент (США), президент казав, що дасть. А я їм: дзвоніть йому. Я сказав, що ви не отримаєте мільярд доларів. Я сказав: я їду через 6 годин, якщо ваш генпрокурор не буде звільнений до того часу, ви не отримуєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому на той час довіряли", - сказав Байден.

 

Ішлося, вочевидь, про Віктора Шокіна, якого критикували, зокрема, за недостатню боротьбу з корупцією і в самій Україні, і союзники Києва за кордоном – чи не найгостріше якраз Джозеф Байден.

 

Утім, пан Байден не називав прізвища Шокіна, тому не зрозуміло, як пані Аліна планує довести у суді, що його слова про «сучого сина» стосуються саме її батька і бабусі.