Ігор Корнет фігурує в справі про вбивство росіянина Булгакова (фото)

17:37, 04.12.2017
Ігор Корнет фігурує в справі про вбивство росіянина Булгакова (фото)

Ігоря Корнета викличуть на допит до СКР.

Головне слідче управління Слідчого комітету Росії розслідує справу про вбивство росіянина Артема Булгакова в окупованому Луганську в листопаді 2016 року. Вбитий  служив в охороні так званого "міністра МВС ЛНР" Ігоря Корнета.

 

Про це пише РБК, посилаючись на джерело в СКР у понеділок.

 

У дорученні СКР про проведення слідчих і процесуальних дій у справі про загибель Булгакова йдеться про можливу роль Корнета і так званого "заступника генпрокурора" ЛНР" Сергія Горенка в приховуванні слідів вбивства.

 

Російський кадровий військовий Артем Булгаков 1989 року народження у червні 2014 офіційно пішов у запас зі служби в 7-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії і в той же місяць зателефонував матері і зазначив, що знаходиться в Донецьку.

 

За її словами, він зайшов на Донбас з боку Росії. В ОРДО Булгаков служив в так званому "управлінні спеціальних операцій прокуратури", а також в розвідвзводі.

 

Мати Булгакова каже, що син був досвідченим військовослужбовцем і ветераном «гарячих точок».  З 15 січня 2015 року було стрільцем в бригаді найманців  "П'ятнашка". Потім переїхав до окупованого Луганська і потрапив на службу в так зване "МВС ЛНР".

 

 

9 листопада 2016 року Булгаков загинув.

 

Згідно з висновком луганських судмедекспертів, причиною смерті стала гостра крововтрата в результаті сліпого кульового поранення, пошкодження грудної клітки і внутрішніх органів.

 

В "ЛНР" стверджували, що він випадково вистрілив собі в груди під час чищення зброї.

 

Мати загиблого Вікторія Аляб'єва сумнівається у версії самострілу: її луганським родичам, які приїхали в морг, командир покійного заявив, що той загинув від кулі снайпера "на виконанні завдання". Але слідчий в так званій "прокуратурі "ЛНР"сказав, що, згідно зі свідченнями командира, причиною смерті став самостріл.

 

 

У лютому 2017 року Аляб'єва написала заяву в СКР. Після чого слідчі СКР з'ясували  обставини загибелі Булгакова.

 

Зазначалося, що Булгаков з 25 вересня по 9 листопада 2016 року служив в особистій охорони Корнета. 9 листопада вдень він перебував в адміністративній споруді "МВС" в Луганську. У коридорі блоку "Б", за версією слідства, виникла конфліктна ситуація і на грунті "неприязних відносин" один зі співробітників "МВС ЛНР" дістав вогнепальну зброю і направив її на Булгакова. Той спробував лівою рукою відвести ствол від себе, але його опонент вистрілив – куля прошила руку і потрапила в груди Булгакова, вказали слідчі СКР.

 

Той, хто стріляв, як стверджують в СКР, доповів Корнету про інцидент, після чого так званий "міністр МВС" дав вказівку оформити Булгакова як "співробітника МВС", який загинув в результаті необережного поводження зі зброєю.

 

"З метою повної перевірки доказів у кримінальній справі необхідно провести окремі слідчі і процесуальні дії з особами на території "ЛНР", встановленими за результатами розслідування", заявив РБК співрозмовник у СКР.

 

За його словами, найближчим часом Корнету планують надіслати повістку на допит до Слідчого комітету в рамках загальної кримінальної справи "за злочинами на території України".