«Кіборги» встановили абсолютний рекорд українського кінопрокату

18:16, 14.02.2018
«Кіборги» встановили абсолютний рекорд українського кінопрокату

Режисер Ахтем Сеітаблаєв на знімальному майданчику "Кіборгів".

Кінострічка Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" стала абсолютним українським рекордсменом  вітчизняного прокату за весь період незалежності України.

 

Про це повідомив голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко під час брифінгу в середу.

 

«Минулого року вперше за історію української незалежності була повноцінна прем'єрна осінь, повноцінний прем'єрний сезон українського кіно в прокаті. Кілька разів з'являлися лідери прокату. Перший рекорд встановив фільм "DZIDZIO Контрабас", який був створений без державної підтримки. Надзвичайно серйозні і успішні для нас результати показали фільми "Сторожова застава" і "Червоний". І абсолютним рекордсменом - причому не тільки цього сезону, а й взагалі всього українського кінопрокату періоду незалежності - став на власному кіноринку фільм «Кіборги», - зазначив пан Іллєнко.

 

За його даними, станом на сьогодні фільм «Кіборги» побачили 310 тис. 569 глядачів, а сума зборів становить 22 млн 685 тис. 322 грн.

 

Голова Держагенства додав, що це "абсолютний рекорд для українського кіно в українському прокаті за весь період незалежності".

 

Воєнна драма "Кіборги", присвячена одній із найбільш героїчних сторінок новітньої історії України - обороні Донецького аеропорту, вийшла у прокат 7 грудня 2017 року.

 

Знімальна група разом із фондом "Повернись живим" започаткували соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 грн з кожного купленого квитка йдуть на допомогу сім’ям загиблих у ДАП.