Людина-оркестр кольорів: у Києві відкрилась виставка робіт Флоріана Юр’єва
Навіть якщо ви ніколи не чули прізвища Флоріана Юр’єва, лишається велика ймовірність того, що бачили результати його роботи. >>
Роботи Амадео Модільяні продаються на аукціонах за величезні суми.
Італійська поліція відкрила кримінальну справу проти трьох організаторів виставки робіт Модільяні після того, як усі картини експозиції, крім однієї, виявилися підробкою.
Виставку помпезно відкрили у Генуї в березні минулого року. Але вже у липні закрили, коли експерти почали підозрювати, що роботи були фальшивими.
Наразі мистецтвознавці дійшли висновку, що 20 картин справді є підробками, повідомляють європейські ЗМІ у п’ятницю.
Роботи Амадео Модільяні продаються на аукціонах за величезні суми. Але, за словами експертів, він - один з художників, якого копіюють найбільше.
Підробки з виставки у Палаццо Дукале в Генуї тепер знищать відповідно до законодавства Італії.
Палац був змушений закрити експозицію на три місяці раніше запланованого, тож тепер вимагає відшкодування від приватних організаторів виставки.
Підробки робіт Модільяні і раніше призводили до скандалів. У 1984 році з каналу в Ліворно виловили три мармурові голови, які були визнані втраченими творами митця. Насправді їх виготовили троє місцевих студентів заради жарту.
У інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera один з двох кураторів виставки Руді Чьяппіні заявив, що сам вірив у справжність творів.
"Я зібрав інформацію та документацію, яку мені надали щодо кожного полотна. Якщо там були якісь порушення, то вам слід звернутися до першоджерела, до того, хто першим зробив атрибуцію", - сказав пан Чьяппіні.
Лондонська галерея Тейт Модерн зараз демонструє велику виставку Модільяні, яка представлена як найповніша колекція творів італійського художника, що будь-коли проходила у Британії.
Художник, який помер 1920 року, відомий своїм зображенням видовжених, втомлено-ніжних образів.
Навіть якщо ви ніколи не чули прізвища Флоріана Юр’єва, лишається велика ймовірність того, що бачили результати його роботи. >>
Два місяці тому в Лондоні визначили переможця «Премії Бейлі Гіффорд за нонфікшн» (Baillie Gifford prize for non–fiction, — раніше називалася Премією Семуела Джонсона). >>
Вийшла нова книжка відомого українського письменника Володимира Діброви «Нове, сиве, різне» (К.: Смолоскип) . >>
Останній Всеукраїнський перепис населення відбувся у 2001 році, й ось уже майже десятиріччя дебатується питання, як провести наступний. >>
15 лютого виповнилося 445 років із дня виходу у світ «Апостола» — першої точно датованої книги, друкованої на території України. >>
В українську літературу входить екзотичний молодий письменник з Дніпра Наіль Ісмайлов. >>