Українець Михайло Романчук став чемпіоном Європи з плавання

08:37, 04.08.2018

(фото: прес-служба НОК України)

В Глазго на чемпіонаті Європи український плавець з Рівного Михайло Романчук виграв "золото" на дистанції 400 метрів вільним стилем, повідомляє Укрінформ.

"У фінальному запливі Романчук збільшував свою перевагу над суперниками на кожних ста метрах і у підсумку показав час 3:45.18. Це кращий результат сезону в Європі і третій - у світі", - зазначає агентство.

Срібний призер норвежець Генрік Крістіансен відстав від українця на цілий корпус (3:47.07).

В Глазго на чемпіонаті Європи Романчук ще виступатиме на дистанціях 800 м і 1500 м вільним стилем.

Як відомо, Романчук встановив 10 рекордів України. 20 серпня 2017 року на XXІX-й Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї здобув золоту нагороду.

Нагадаємо, український плавець Андрій Говоров на змаганнях Sette Colli Trophy в Римі встановив 1 липня новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.