Українка Ярослава Магучих побила рекорд на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

12:05, 09.07.2018

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучих завоювала "золото" у фіналі чемпіонату Європи U-18 з легкої атлетики в угорському Дьйорі.

16-річна українка з третьої спроби взяла висоту в 1.94 м. Магучих встановила рекорд чемпіонатів Європи U-18 і побила свій власний рекорд.

Зауважимо, що срібна призерка фінка Джессіка Кахарі, програла українці більше десяти сантиметрів (1.83).

Усього на чемпіонаті Європи U-18 з легкої атлетики в Дьйорі збірна України здобула чотири медалі - три "золота" і одне "срібло".

Нагадаємо, напередодні український спортсмен Михайло Кохан виграв золоту нагороду на чемпіонаті Європи U-18, який проводився в угорському Дьйорі. Окрім того, українська легкоатлетка Валерія Іваненко стала чемпіонкою Європи з метання молоту серед 18-річних юніорів.

А 1 липня український плавець Андрій Говоров на змаганнях Sette Colli Trophy в Римі встановив новий світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм.