Еліна Світоліна виграла турнір Premier 5 Rogers Cup у Канаді (відео)

07:31, 14.08.2017

Еліна Світоліна стала 4-ю ракеткою світу (instagram.com/team_svitolina)

Еліна Світоліна виграла турнір жіночої тенісної асоціації (WTA) Premier 5 Rogers Cup, що проходив у Канаді в місто Торонто.

Українська тенісистка перемогла Каролін Возьняцькі із Данії з рахунком 6:4; 6:0, повідомляє "Укрінформ".

Для того, щоб перемогти колишню першу ракетку світу Возняцкі, Еліні Світоліній у фіналі було достатньо 1 години 19 хвилин.

У ході турніру в Торонто Еліна світоліна обіграла обіграла чотирьох тенісисток з першої десятки. Крім Возняцкі українка прибрала зі свого шляху американку Вінус Вільямс, іспанку Гарбіньє Мугурусу і румунку Сімону Халеп.

Світоліна вп'яте у цьому сезоні успішно зіграла у фіналі турніру WTA і втретє у серії Premier 5 - у лютому Еліна виграла турнір цієї категорії в Дубаї (ОАЕ), у травні - у Римі (Італія).

Завдяки титулу в Торонто Світоліна встановить новий особистий і національний рекорд: в рейтингу WTA вона посіла 4 місце.

Українську спортсменку привітав Петро Порошенко.